Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

macbart

Pytanie o autentycznosc Certina DS Action

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziś byłem w Swatch Group i niestety nie było kierownika... Zostałem przeproszony i zaproszony w czwartek... ( mój błąd bo mogłem zadzwonić w piątek i dopytać czy wraca z urlopu czy nie... ale zrobię to w środę)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!Dziś otrzymałem odpowiedz ze Swatch Group,oto ona:

"Panie Piotrze,

 

Po zewnętrznych oględzinach zegarka dokonanych przez naszych diagnostów z przykrością informujemy, że zegarek nie jest oryginalny.

 

Serwis nie miał zgody na otwieranie zegarka, ponieważ mogłoby to spowodować jego uszkodzenie, a więc tak naprawdę nie wypowiadamy się na temat jego środka.

 

Z naszej strony szykujemy dla Pana oficjalne pismo, które będzie Pan mógł potraktować jako ekspertyzę przeprowadzoną przez autoryzowany Serwis."

Tak więc istnieją podróbki tego modelu,zalecam dużą ostrożność kupując taki zegarek poza autoryzowanym serwisem.okazuje się więc że różnice są widoczne na zewnątrz ...


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero. Ciekawe ilu posiadaczy podróbek tego modelu jest jeszcze na forum.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis nie miał zgody na otwieranie zegarka, ponieważ mogłoby to spowodować jego uszkodzenie, a więc tak naprawdę nie wypowiadamy się na temat jego środka.

No nie, pełna profesja nie ma co ;)

Nie otwierali co by nie zniszczyć fake'a :)

 

okazuje się więc że różnice są widoczne na zewnątrz ...

Odkrywcze jak diabli!

 

Pałna kultura-powinni jeszcze odesłać z ekspertyzą i w oryginalnym pudełeczku Certiny aby się nie zarysował w transporcie-najlepiej przesyłką kurierską z zadeklarowaną wartością 1800 zł.

 

BRAWO CERTINA-tak walczy się z podróbkami- "kulturom i godnościom osobistom". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie otwierali gdyż jak pisałem wcześniej sam próbowałem go otworzyć ale się nie dało a do tego zegarek zostanie mi zwrócony(dlatego nie chcieli go uszkodzić)-może być dowodem rzeczowym gdy będę starał się o zwrot pieniędzy.Ja sam osobiście dziękuję Swatch Group za pomoc i szybkie zajęcie się moim problemem( Zegarek został przesłany do Warszawy w piątek na koszt Swatch Group a już dziś otrzymałem odpowiedz)Postawa godna naśladowania..


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest jasna i dla dobra "zdrowego" handlu (bez podrób ) powinna się raczej skończyć na komisariacie. Ja przynajmniej bym tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!Dziś powrócił do mnie zegarek wraz z Oświadczeniem ze Swatch Group podpisanym przez pana Stanley Bark(prezes) i stwierdzającym że zegarek NIE JEST ORYGINALNY.Oto zdjęcia zegarka(podróbki) i oświadzczenia:

post-35523-0-78198800-1299173521_thumb.jpg

post-35523-0-90055800-1299173622_thumb.jpg

post-35523-0-46252200-1299173650_thumb.jpg

post-35523-0-91914700-1299173679_thumb.jpg


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgryzłeś mnie...

 

chococoocockie, a co maja zegarki o numerach 138 i 200 do zegarka o numerze 110? Tamte dostały certyfikaty. A 110 nie dostało.

 

Piszesz, bijesz dużo piany, a sam nie ustalisz jak jest w rzeczywistości. Jesteś osobą mało wiarygodną jak dla mnie, może nawet zegarka nie posiadasz. Różne rzeczy na forach widziałem, kazdy na forum jest anonimowy i może pisać co chce.

 

Przeczytaj mój post ze zrozumieniem.

 

Maciej.u - przykro mi, że tak to odbierasz, ale jak widzisz jest sporo emocji w temacie i sporo podróbek na rynku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój post ze zrozumieniem.

 

Maciej.u - przykro mi, że tak to odbierasz, ale jak widzisz jest sporo emocji w temacie i sporo podróbek na rynku..

 

czyzewicz - współczuję, pozostaje mieć nadzieję, że za kilkanaście lat podróbka z certyfikatem może być również ciekawym okazem dla kolekcjonerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że gdyby nie sprzedawali na allegro jak idioci to by się pewnie nikt nie dopatrzył.

Współczuję Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega zakupił nieświadomie w Kijowie bardzo porządnie

wyglądającą podróbkę sportowej kurtki marki MARMOT, kurtka

po jakimś czasie zaczęła się sypać - więc kolega wysłał ją

do niemiec - europejskiego oddziału marmota.

 

Za informacje w jakim sklepie kupił kurtkę - otrzymał

oryginalną kurtkę.

 

Miło by było dostać zamiast takiego świstka

coś więcej, np. bon zniżkowy na zakup nowego zegarka, czy

coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega zakupił nieświadomie w Kijowie bardzo porządnie

wyglądającą podróbkę sportowej kurtki marki MARMOT, kurtka

po jakimś czasie zaczęła się sypać - więc kolega wysłał ją

do niemiec - europejskiego oddziału marmota.

 

Za informacje w jakim sklepie kupił kurtkę - otrzymał

oryginalną kurtkę.

 

Miło by było dostać zamiast takiego świstka

coś więcej, np. bon zniżkowy na zakup nowego zegarka, czy

coś innego.

 

Czad. :D

Idę kupić "nieświadomie" jakieś roleksa i wysyłam zaraz do Rolexa - może chociaż czapkę odeślą :blink:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman, po niemal każdym Twoim poście widać, że lubujesz się ironii, drwinie i polemice.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman, po niemal każdym Twoim poście widać, że lubujesz się ironii, drwinie i polemice.

 

Lubuje sie tez w bezinteresowonej pomocy, akcjach spolecznych, sprawiedliwosci, obronie slabszych itp. Taki ze mnie zimny dran.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.