Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stary

Doxa pasówka - poprawa wyglądu

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał Porcelankę to bym jej nigdy nie zamienił na tarczę własnej roboty, wiem o czym piszecie panowie w przyszłości tarcza serwisowa pewnie zostanie wysłana do malowania,a do tej chwili będzie wyglądał kiczowato...... ;), bo nie wiem kiedy to w ogóle nastąpi!.

Omegę składam sam i tam więcej wysiłku wkładam i pieniędzy, Kaido dla mnie kiczem są współczesne zegarki o masywnym wyglądzie rasowego wojaka lub lotnika a pod dekielkiem kwarcowy mechanizm wielkości 20 groszówki to jest właśnie kicz :) ......

Spójrzcie na pierwsze zdjęcie i na efekt końcowy, na którym zdjęciu prezentuje się lepiej?

Nie oceniajmy wizji autora tylko zarys i efekt końcowy, w dzisiejszych czasach można zrobić wiele samemu przy pomocy komputera, dziś wpadłem na pomysł pasówki świątecznej na godzinie 3 będzie jeden renifer a na godzinie 9 drugi :) :) :D , a zamiast tradycyjnego "cyk" zrobię tak żeby było "dzyn" :D. To tylko pasówki chłopaki, i co by w nich nie zrobić pasówkami zostaną :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pasówki chłopaki, i co by w nich nie zrobić pasówkami zostaną ;)

 

No, ale wystarczyło zamiast tego samolocika dać zwyczajne kółko, a w nim umieścić logo firmy (nawet znane firmy tak robią) i dla mnie byłoby o wieeeele lepiej.

Ale nie przejmuj się, my tu mówimy tylko o wyglądzie (a "De Gustibus Non Est Disputandum!"), reszta jest jak najbardziej i doceniamy pracę która włożyłeś. :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz Piotrze przy następnej tarczy własnej roboty wezmę Twoje wskazówki pod uwagę....

Nie chciałem żeby tarcza była kopią tarczy z tamtego okresu....

przykład:

post-29151-0-13038100-1331803990.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

chciałem aby delikatnie nawiązywała do tamtego okresu no ale wyszło jak wyszło ;)

Nie przejmuje się Piotrze i jak już pisałem wielu innym osobom na tym forum szanuję każdą opinię Waszą choćby najbardziej krytyczną.Jest wiele osób którym podoba się i pomysł i wykonanie wy staracie się ściągać ludzi na ziemię stąd u mnie ten samolocik chciałem jeszcze trochę polatać :)

Ale dzięki wielkie za wskazówki i uwagi


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.