Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ded

Zakup SEIKO SNZH53K1 za granica

Rekomendowane odpowiedzi

Przymieram sie do zakupu SEIKO SNZH53K1. Znalazlem oferte na stronie http://watchsurplus.com/Seiko-5-Sports-SNZH53-Mens-Stainless/M/B0041LG08U.htm z wysylka kosztuje 185 dolcow co daje mi 558zl + clo i vat czyli w okolicach 700zl (i tak sie oplaca). Sklep jest sprawdzony, kontaktowalem sie z nimi i pisali ze z wysylka do pl nie ma problemu ale idzie to fedexem wiec clo i vat mnie nie ominie.

 

Przed chwila wyszperalem tez taka aukcje http://cgi.ebay.pl/SEIKO-SNZH53K1-SUBMARINER-AUTOMATICO-OROLOGI-SNZH53-/280594907602?pt=Orologi_da_Polso&hash=item4154c281d2 sprzedawca z wloch, 149 euro z wysylka gratis w calej europie daje 590zl. Jesli dobrze rozumuje to sa to juz wszystkie oplaty ktore poniose (+jakies grosze za przelew ale to przez paypal idzie).

 

Czy moze ktos z was ocenic wiarygodnosc sprzedawcy? A moze dostane gdzies taniej/pewniej ten zegarek? Czy warto doplacic 10 euro za ubezpiecznie paczki? Czy cos jeszcze powinienem wiedziec? Konto na ebayu i paypalu mam juz od jakiegos czasu ale nic nie kupowalem. To moj pierwszy zakup za granica i chcialbym dobrze wybrac.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Nie robiłem z Włochami interesów, ale sprzedawca wygląda ok, a zawsze masz paypal który jest Twoim ubezpieczeniem.

 

PS> Znasz temat Seiko Fifty Four Fathoms?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznalem sie juz z tematem i tarcze sa bardzo fajne, ale wole standardowa. Zakupilem juz niebieskiego seikacza przez ebay. Jak probuje za niego zaplacic to mam na stronie ebay 2 opcje: Paypal albo przelew. Jak puszcze przelewem to poniose koszty przewalutowania itp wiec paypal sie bardziej opyla. Jak wybiore paypal to prosza mnie o nr karty debetowej lub kredytowej. Czy moge przelac jakos normalnie z mbanku na paypala czy tylko podajac nr karty? Wydawalo mi sie ze gdzies czytalem iz jest taka opcja. Czy warto placic 10euro za ubezpieczenie przesylki?


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moge przelac jakos normalnie z mbanku na paypala czy tylko podajac nr karty?

 

Można.

Podajesz nr konta Paypala - i tytułem swój nr identyfikacyjny

 

. Czy warto placic 10euro za ubezpieczenie przesylki?

 

Zależy jaka jest wartość zegarka.

 

PS. Od Włocha nigdy bym nie kupił. Przekręciarze jak 150 <_<


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek juz zakupilem a kase przelalem. Mam nadzieje ze bedzie dobrze, koles ma duzo pozytywnych opinii a w razie czego to mam nadzieje ze paypal pomoze.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. Od Włocha nigdy bym nie kupił. Przekręciarze jak 150 ;)

 

To fakt, nie grzeszą oni uczciwością, delikatnie mówiąc. Ale mam nadzieję, że wszystko skończyło się pozytywnie dla kolegi, który zakupił ten zegarek B)

 

PS: Ded, chyba nawet domyślam się z czyich usług skorzystałeś, pan "air.."


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, od niego bralem. Zegarek wyslal nastepnego dnia. Szedla jak burza, ale utknal kolo plocka 100km ode mnie bo sprzedawca zapisal moj kod pocztowy 06-461 jako 6461 i w ups nie zorientowali sie o co chodzi:P. Po tym jak zadzwonilem z pytaniem WTF paczka doszla nastepnego dnia. Pudelko bylo troche sfatygowane przez przewoznika ale zegarek nietkniety. Sprzedawce polecam, wysylka upsem jak najbardziej na plus (mozna sledzic).


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, od niego bralem. Zegarek wyslal nastepnego dnia. Szedla jak burza, ale utknal kolo plocka 100km ode mnie bo sprzedawca zapisal moj kod pocztowy 06-461 jako 6461 i w ups nie zorientowali sie o co chodzi:P. Po tym jak zadzwonilem z pytaniem WTF paczka doszla nastepnego dnia. Pudelko bylo troche sfatygowane przez przewoznika ale zegarek nietkniety. Sprzedawce polecam, wysylka upsem jak najbardziej na plus (mozna sledzic).

To przede wszystkim gratuluję fajnego sikora. Sam medytuje nad dorzuceniem do kolekcji czegoś na sportowo, bo w takiej tematyce zastój u mnie nico zapanował i chyba będzie trzeba zrobić gdzieś test nadgarstkowy temu Seikaczykowi. Jako pierwszego z serii zobaczyłem tego ze złotymi indeksami i w pierwszej chwili zrobił na mnie dobre wrażenie. Teraz jednak zmieniłem front i jedynie blue chodzi mi po głowie ;)

 

Potwierdź proszę, lub wyrwij mnie z okowów niewiedzy i powiedz, czy rzeczony Seikaczyk ma zakręcaną koronkę, czy też takowej nie posiada.

 

Pozdrawiam ;)


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma zakrecanej koronki ale w praktyce to glebiej niz na basen go nie zabieram. Blu jest fajny ale czarno zloty mysle ze bardziej niespotykany choc ja za zlotem nie przepadam.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma zakrecanej koronki ale w praktyce to glebiej niz na basen go nie zabieram. Blu jest fajny ale czarno zloty mysle ze bardziej niespotykany choc ja za zlotem nie przepadam.

A to dziękuję za dobrą wiadomość. Taki rodzaj koronki bardziej mi odpowiada więc dla mnie jest to plus w stronę tego zegarka :)

Natomiast co do tych kolorów, to powiem ci, że tak jak pisałem wcześniej, złoty tak jak szybko mi się spodobał, tak też szybko odpodobał mi się chociaż nie mogę powiedzieć, że jest to brzydal. Obecnie czuję, że uśmiecha się do mnie niebieski, to też przyglądam się bacznie modelowi z taką tarczą.

 

Nie pochwaliłeś się jakie masz pierwsze wrażenia po wypakowaniu z pudełka przybysza ze słonecznej Italii :rolleyes:

 

 

 

Dziękuję ponownie i pozdrawiam.


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalilem sie w dziale galeria :) Ogolnie mocna piatka sie tej piatce nalezy. Jestem bardzo zadowolony z wygladu, wykonania, bezela, swiecenia, daty i szklanego dekla.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalilem sie w dziale galeria :D Ogolnie mocna piatka sie tej piatce nalezy. Jestem bardzo zadowolony z wygladu, wykonania, bezela, swiecenia, daty i szklanego dekla.

 

Znalazłem i doczytałem. Zegarek podobający się, więc pozytywnego zdania o nim nie zmieniłem. Po przeczytaniu recenzji w galerii, zazdrość moja wzrosła :D Będąc dzisiaj w wielkim mieście, przy okazji wstąpiłem tu i tam, aby zaspokoić ciekawość, ale póki co ani widu ani słychy, a za ladą nawet nie chwytają o co chodzi :D

 

Dzięki za podzielenie się spostrzeżeniami na temat tego Seikaczyka.

 

Pozdrawiam


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.