Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

leonard17

Prosba o identyfikację.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Zegarki to czarna magia dla mnie ,ale magia która wciąga jak mocne używki, chyba się uzależniam :)

Mam pytanko odnośnie zegarka o tajemniczej nazwie Kaha o ile dobrze przeczytałem, chciałbym się o nim jak najwięcej dowiedzieć, szczególnie czy to zegarek wojskowy, czy koperta jest pozłacana i z jakiego materiału, co oznacza sygnatura 20/000 na kopercie, jaki mechanizm, czy to rzadki zegarek i czy dobry?

Proszę wybaczyć moją prostotę ale jestem laikiem który zaraził się tzw. chorobą zegarkową.

Pozdrawiam.

post-29743-0-99950900-1294170300_thumb.jpg

post-29743-0-70069300-1294170352_thumb.jpg

post-29743-0-97070700-1294170366_thumb.jpg

post-29743-0-44424500-1294170381_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Nie jest wojskowy, koperta pozlacana 20 mikronow,werk as1187/90 czyli przyzwoity mechanizm. Jednym zdaniem jest to pospolity zegarek z polowy lat 40-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dziękuje dla Pana Moderatora, gratuluję fachowej wiedzy, naprawdę profesjonalne forum, mam sporo zegarków o których nic nie wiem, jeżeli się Pan nie pogniewa zamieszczę je do identyfikacji w najbliższym czasie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wojskowy, koperta pozlacana 20 mikronow,werk as1187/90 czyli przyzwoity mechanizm. Jednym zdaniem jest to pospolity zegarek z polowy lat 40-tych.

 

Jedna uwaga:

AS 1187 jest średnicy 10,5''', a ten moim zdaniem jest większy, czyli że to jest AS 1194 średnicy 11,5'''.

Reszta OK.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Piotrze, masz racje to as1194. Popelnilem gafe poniewaz nie przyjzalem sie dokladnie mechanizmowi(specyficzny mostek centralny wystepujacy w as1194) tylko zasugerowalem sie zegarkami dosc czesto przeze mnie spotykanymi na as1187 i 90.Co dwie glowy to nie jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.