Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Emil

pasek do seiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów po latach!

 

przyszła pora na wymianę paska w seiko sgec61, co Waszym zdaniem pasuje do tego modelu?

Mój seiko to wersja z białym cyferblatem.

 

Myślałem nad hirschem heavy calf (trochę drogi), znacie jakieś sensowne alternatywy?

 

 

Pozdrawiam

Emil

post-4567-0-56190900-1295045601_thumb.jpg

post-4567-0-12780200-1295045616_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

 

Zastanów się nad jakimś niezbyt wielkim paskiem hand made któregoś forumowicza, niektóre pewnie bardzo ładnie zgrały by się z tym modelem zegarka. Sprawdź np http://pistrap.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką szerokość paska potrzebujesz, ale możesz zobaczyć jeszcze tuz Brosa, Alfa (śmieszna trochę cena, nie zam tej firmy ale wygląda nieźle) JVD- o tym trochę było na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za podpowiedzi.

Paski ze strusia bardzo mi się podobają, ten pierwszy z linku punchy'ego też jest okej.

 

Kupiłem hirsch liberty, kolor "miodowy". Pasek o mniej "grzecznym" wyglądzie względem heavy calf, pasuje świetnie.

 

Przy okazji kupiłem też certine ds1 z czarnym cyferblatem na bransolecie. Prawie tak samo fajny jak seiko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.