Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

braciaaa

TISSOT PRC 200T rzućcie fachowym okiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem zegarek na allegro (jeszcze nie zapłaciłem) i chciałem się Was zapytać drodzy forumowicze czy koleś nie chce mnie zrobić w przysłowiowego "wała". Oto link do aucji:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1433436239

 

tutaj mam link do oryginalnej tarczy:

 

http://farm5.static.flickr.com/4051/4455705886_850803e5ef_o.jpg

 

i rzuciło mi się w oczy (niesety po zakupie) to iż sekundnik T jest w środku żółty a nie chromowany. Co sądzicie, czy to kolejny chińczyk z Hong Kongu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróba na 99%

nie wiem czego ludzie się spodziewają kupując zegarek za połowę ceny rynkowej, nie pojęte to jest dla mnie <_<


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wysłałem do jegomościa następ wiadomość:

 

http://forums.watchuseek.com/f62/how-spot-fake-tissot-prc-200-a-339622.html

 

 

Przesyłam Panu link w którym może Pan zwryfikować samemu oryginalność produktu. Niestety już na samym początku wzbudza we mnie wątpliwość sekundnik, który oryginalnie w części centralnej powinien mieć chromowany krążek. Zauważyłem na zdjęciach z pańskiej aukcji iż zegarek jest w tym miejscu pomalowany na żółto w całości. Proszę być ze mną szczerym i nie próbować wcisnąć mi repliki. Jestem osobą dociekliwą i zawziętą, więc proszę abyśmy nie robili sobie kłoptów. Pozdrawiam

 

A odpowiedź była błyskawiczna:

 

Witam.

 

Zegarek,który Panu oferuję nie został zakupiony w Szwajcarii.Ponieważ zależy mi na pełnej satysfakcji klienta,a nie jestem w stanie w chwili obecnej zweryfikować przedstawionych przez Pana różnic proponuję unieważnienie transakcji.

 

Pozdrawiam Tomasz.

 

 

Ludzie nie dajcie się oszukać cwaniakowi, liczę na bogaty rozwój wątku to prześlę facetowi link do antyreklamy jego aukcji <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie podróba, ciężko powiedzieć które zdjęcie tego zegarka bo prawie wszystkie idą z różnych zewnętrznych serwerów więc nie przedstawiają sprzedawanego przedmiotu, co samo w sobie jest już złamaniem prawa.

 

Napisz wiadomość że jeżeli okaże się to podróbka to: |

zawiadamiasz Policję i Urząd Skarbowy oraz Urząd Ochrony Konsumenta. Oczywiście także zgłaszasz sprawę dla formalności Allegro i będziesz Pan miał dużo kłopotów, wymyśl coś <_<

 

Edit: za długo pisałem, już sobie poradziłeś :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni podrobiony Tissot na Allegro. Niestety tacy sprzedawcy zazwyczaj nie ponosza żadnych konsekwencji sprzedaży podróbek <_<


Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wcześniejszej korespondencji, kiedy chciałem się umówić na odbiór osobisty (mieszka w tym samym mieście co ja) ww. jegomość mi odpisal:

 

Witam.

 

W zasadzie nie praktykuję odbioru osobistego,gdyż przedmioty wysyłane są często z różnych miejsc w Polsce.

Nie podaję też w aukcji informacji o odbiorze osobistym.

Pracuję w transporcie i często przebywam poza miejscem zamieszkania.

Mogę zrobić wyjątek ale najpierw proszę o wpłatę 700 zł (już bez bez kosztów przesyłki).

Ok. 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie skontaktuję się z Panem e-mailem lub telefonicznie i umówimy się na osobiste odebranie zegarka.

Czekam na wpłatę.

Pozdrawiam Tomasz.

 

 

Niestety już się chyba nie spotkamy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jegomość ma chyba nie pokolei w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili trwają dwie jego aukcje, ta sama sytuacja czyli zdjęcia z zewnętrznych serwerów - założę się o zegarek Patka że też podróby. Ja nie wiem jak to jest że jeszcze nikt z tym nic nie zrobił, zwłaszcza ten jeden czy drugi oszukany, zatrzymanie takiego gościa to kwestia dosłownie maksymalnie jednego dnia. Przykładnie ukarać z wyroku sądu trzech takich handlarzy i wieść się rozniesie momentalnie, podróbek PRC200 nie będzie w ciągu 24h. Zresztą nie tylko PRC bo podrób różnych marek są już tysiące, dostępność obecnie chociażby z UK jest bezproblemowa dla każdego, dla drobnych oszustów dobre źródło by dorobić.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.