Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miromat

Vesna eksportowa - jaki mechanizm i koperta?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nabyłem dziś na bazarku od pana z czerwonym nosem, za okrągłą sumę 5 zł tę oto Vesnę. Poza tym że nie chodzi, koperta zżarta i tylny dekiel wylata, jest całkiem miła :). Czy na dole mechanizmu jest oznaczenie kalibru, bo nic innego nie widzę. To chyba wersja na eksport?

 

Koszt przywrócenia jej do życia to ok. 45 zł naprawa + chromowanie 15 zł. Warto?

 

z-pi%C4%85tku-015.jpg

 

 

wiesna-001.jpg

 

 

Czy tylko naprawić i szukać ładnej koperty, takiej jak ta przykładowo.

 

 

vesna.jpg

 

 

Czy w oryginale była chromowana czy złocona i czy wskazówki są oryginalne w mojej czy w tej ze strony http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=530?


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nabyłem dziś na bazarku od pana z czerwonym nosem, za okrągłą sumę 5 zł tę oto Vesnę. Poza tym że nie chodzi, koperta zżarta i tylny dekiel wylata, jest całkiem miła :). Czy na dole mechanizmu jest oznaczenie kalibru, bo nic innego nie widzę. To chyba wersja na eksport?

 

Koszt przywrócenia jej do życia to ok. 45 zł naprawa + chromowanie 15 zł. Warto?

 

Czy tylko naprawić i szukać ładnej koperty, takiej jak ta przykładowo.

 

Czy w oryginale była chromowana czy złocona i czy wskazówki są oryginalne w mojej czy w tej ze strony http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=530?

 

Wiesna super. Ładna tarcza. Szukam takiej od dawna. Ta z katalogu wg. mnie to Wesna w kopercie od Zarii takiej jak na aukcji http://allegro.pl/piekna-meska-zlocona-zaria-paszport-pudelko-i1486126349.html

Natomiast twoja wygląda na oryginał. Podobna jest tu CW/viewtopic.php?t=3668&start=0

Moim zdaniem warto ją wskrzesić jeśli się nie zdecydujesz daj znać może się dogadamy :)


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym narazie sobie zostawil a nuz sie trafi koperta w lepszym stanie a moze i mechanizm sprawny a wtedy zlozysz sprawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie oddawałbym koperty do chromowania, bo wyjdzie jeszcze gorzej jak jest - wszystkie ostre kanty zrobią się obłe. Koperta będzie wyglądała, jakby oblana chromem. Najlepiej poczekać, poszukać na allegro, kiedyś na pewno trafi się taka koperta w lepszym stanie, wtedy wystarczy przełożyć mechanizm z tarczą ;)


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekne wskazowki , zwlaszcza sekundowa


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.