Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TIK TAK

Nowości EPOSa Basel 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nowości całkim fajne, bez jakiegoś designerskiego szoku ale zdecydowanie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model musiałby kosztować co najmniej z 10 k. Nie mówię, ze to złe rozwiązanie, ale przy tych cenach złota nie ma co się dziwić, że marki ze sredniej półki rzadko sięgają po złoto.

Co prawda nie wiem co w nim miało by kosztować 10k zł no ale dajmy na to że nawet kosztował by te 9-10k zł - ale idź i kup ultra thina w złocie mechanicznego - takie Zenith mimo że inna półka trochę to 11k zł kosztuje w stali bo w złocie już jest za 33k zł ;) o JLC, Paiget'ach i innych nie wspominam - po prostu kupienie ładnego ultra thin'a na przyzwoitym mechanizmie, w złotej kopercie i nowego jest nieosiągalne w tym przedziale cenowym bo "albo masz 30/ 40 albo 50k zł albo pozostaje Ci stal" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wiem co w nim miało by kosztować 10k zł

Sprawdź cenę złota i bedziesz wiedział co...sam widzisz różnice w Zenith stalowym, a złotym...

Nawet Tissot w kopercie z litego złota kosztuje powyżej 10 K.

8c39ce74c8e81f0d.jpg

 

Natomiast nie mam nic przeciwko, żeby wyszła limitowana edycja z litego złota ;).


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem że cena złota jest jaka jest ale nikt mi nie wmówi że lita złota koperta powoduje ponad 20 000 zł dopłaty - no znowu bądźmy realistami - inaczej wyroby ze złota w sieciach takich jak chociażby Apart który również dystrybuje wspomnianego Zenith'a musiałby pomnożyć ceny przynajmniej x10 ;) jeśli zegarek w stalowej kosztuje 11k to cena materiału i wyprodukowania tej koperty jest już i tak wliczona więc nie można doliczać już wykonania i odjąć należy jeszcze jakiś tam śladowy % ceny za materiał - jak podmienimy tylko materiał to zaręczam, że nie wyjdzie 20k zł :P po za tym to jest ultra thin - czyli bardzo cienki zegarek o małej średnicy - może dałbym się namówić że ok jakby to chodziło o jakiegoś grubaśnego Breitlinga mającego 45 czy 47mm, z grubym bezelem, masywnymi uszami itd itd :)

 

Co do Tissota - ale jak widać kosztuje 10k a nie 30k, 40k czy 50k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, cos się pogubiłeś ;)

 

Co prawda nie wiem co w nim miało by kosztować 10k zł

 

Co do Tissota - ale jak widać kosztuje 10k a nie 30k, 40k czy 50k ;)

Ale nie istotne. Jest PVD, nie ma co się rozwodzić, co by było gdyby był złoty :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogubiłem bo wciąż uważam że da się go zrobić taniej spokojnie niż za 10k zł - niemniej 10k zł za ultra thina w złocie to też nie była by zła propozycja ;) Co by nie było to niecierpliwie czekam na cenę - w stali też jest spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej podoba się ten Emotion 3391 z niebieską tarczą, wersja na pasku wymiata ;)


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o cenach?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który model Cię interesuje?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę cenę na model 3408 z niebieską tarczą, na pasku, bez pvd

 

Aha i jeszcze pytanie - jakie tam jest szkło (płaskie? AR?)


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło płaskie, o ile pamietam z AR . Cena detaliczna 950 EUR. Mechanizm składany i dekorowany w Eposie.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosiłbym o jakieś info odnośnie ref. 3415, czy będzie różnica w cenie pomiędzy wersjami z datą i bez oraz również jeszcze zapytam o szkło. Są może gdzieś dostępne bardziej realne zdjęcia? Kiedy model będzie w sprzedaży?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dostępny od września. Wersja bez daty prawdopodobnie nie trafi na rynek...

Zdjecia we wrześniu. Cena od ok. 1700 EUR:

7cb29722121bc6a3.jpg

48042a6df600517c.jpg

f14ebe1dea7c92b7.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.