Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grinder66

jurij lavenberg przestroga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wylicytowałem Vodolaza na ebay u Jurija Lavenberga. Przesyłka przyszła w ciągu 2 dni od zakupu, koperta widać orginalnie zapakowana bez znaków zniczczenia czy otwierania - w środku pudełko bardzo ładne niestety bez zegarka. Wysłałem wiadomość do sprzedawcy na razie brak odpowiedzi. Czy ktoś miał jakiś podobny problem z tym sprzedawcą? Bo czuję że kilka stów niestety straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca raczej pewny. Moze po wadze przesylki mozna sprawdzic? Ile wazyla przy wyslaniu a ile powinna wazyc z zegarkiem.

Ciezka sprawa, inaczej nie udowodnisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obsługa DHL niestety stwierdziła,że nie mają wagi tej przesyłki, bo też tak tak myślałem że ten trop jest najlepszy, Narazie kurier spisał protokół straty. Lavenberg odezwał się. Twierdzi, że przesyłka była ubezpieczona i będzie składał reklamację w DHL i jeśli dostanie odszkodowanie, a narazie jest przekonany że tak, to zwróci mi pieniądze. Jest z nim kontakt i widać dobre chęci, a jak z kasą zobaczymy. Nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło, więc nie wiem jak to z tymi ubezpieczeniami bywa. Ostatecznie zostaje mi rzeczywiście otwarcie sporu na PayPal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przesłaniu protokołu zaginięcia przedmiotu sprzedawca zwrócił kasę także zakupy u niego są bezpieczne niestety ja miałem pecha bo zegarek wylicytowałem naprawdę korzystnie. Na szczęście już trafił mi się następny VOdolaz i już siedzi na łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze warto na koiniec podkreslic SWIETNA POSTAWE SPRZEDAWCY , jak sie okazalo jest on OK , a taki temat z watpliwosciami w podswiadomosci pozostaje na dlugo


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, ze zegarek przeszedł w stan lotny i wylecia z koperty jakąś drobną nieszczelnością, albo w DHL pracują profesjonaliści, którzy potrafią wyjać sobie zegarek bez zostawiania śladów. co to za standardy, zeby przesyłka szła bez wpisanej masy??? Bo wątpię, zeby sprzedawca przez pomyłkę zapakował puste pudełko, choć czasami ludziom zdarzają się takie pomyłki, że nie jest to całkowicie niemożliwe ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jeśli faktycznie okazyjnie wylicytowałeś ten zegarek, być może sprzedawcy bardziej się opłacało zrobić mały przekręt i ostatecznie zwrócić kasę. Przecież w zasadzie itak nie może mieć pewności czy faktycznie paczka była pusta, chyba że otwierałeś paczkę przy kurierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.