Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mat_k

Zielony, poduczy się od mistrzów ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam wszystkich!

To mój drugi post, dopiero zauważyłem ten dział na forum - powinienem w odwrotnej kolejności.

No ale nie przedłużając to tak:

Jestem z Gdańska, studiuje na magisterce - ostatni rok :) i miałem już następujące zegarki w swoim życiu (prosze się nie śmiać, przeszedłem długą drogę :lol:

1. Casio G-Shock (podstawówka :lol:

2. Casio - nie pamiętam jakie, ale też elektroniczny - wściekle zółty pasek i design

3. Q&Q - elektroniczny

4. Perfect - najtańszy jaki miałem, ale pierwszy ze wskazówkami :lol: (liceum)

5. Casio Edifice - dwa różne jednocześnie:

casio-edifice-ef-321l-1avdf.jpg oraz casio-edifice-gents-quartz-stainless-steel-multidial-watch.jpg (liceum i początek studiów)

6. Christian Benoit - New York (tak - dałem się nabrać :/ szkoda że nie wiedziałem wcześniej o tym forum i "czarnej liście")

7. Armani AR0576 (obecnie - do zmiany na cos innego):

z5436034X.jpg

8. Lacoste Law1300 - już nie mam, zmienilem na:

9. Certina DS First Chrono C541.7184.42.67 (obecnie):

541.7184.42.67.jpg

 

To tyle mojego zegarkowego życiorysu (miałem jeszcze zegarki Albatross oraz Jordan Kerr - ale bardzo krótko).

 

A w przyszłości... marze, by posiadać dwa zegarki, następujące:

- Tag-Heuer-Grand-Carrera-Calibre-8RS

Tag-Heuer-Grand-Carrera-Calibre-8RS-WAV5111-FC6225.jpg

oraz

- Omega Seamaster Chrono Diver Caliber 1164

seamaster_chrono_bond_01.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy mężczyznę po przejściach :lol:


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku, to dopiero początek, nic się nie martw, kiedyś będziesz miał i TH i Omegę :) a w tzw. międzyczasie przebywając na tym forum przyjdzie Ci jeszcze 1000 innych pomysłów do głowy:)

 

Miłego czytania i udzielania się na forum:)

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku, to dopiero początek, nic się nie martw, kiedyś będziesz miał i TH i Omegę :o a w tzw. międzyczasie przebywając na tym forum przyjdzie Ci jeszcze 1000 innych pomysłów do głowy:)

 

Miłego czytania i udzielania się na forum:)

Michał

 

Juz mi poprzychodzilo :lol: ale grand carrera na pewno zostanie, marze o nim jak tylko sie pojawil :)

PS:

A zegarek na pasku (Armani) zostal zmieniony na Certine DS-1 :)

Tak sobie wymyslilem - musze miec sportowego divera na bransolecie do polowek i sportowych strojow, oraz eleganko - sportowy na pasku do garniaka i koszul :)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.