Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blueshadow

Prośba o weryfikację

Rekomendowane odpowiedzi

Sadzę, że powinien być ok.

Sprzedawca w każdym razie przerabiany był już na forum.

Inna jest kwestia ceny. Pewnie jakiś bargain to nie będzie... IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Prosiłbym o rzucenie okiem na aukcję: TAG HEUER CARRERA AUTOMATIC

 

Czy to oryginał czy podróbka??

 

Czy sprzedawca jelonkielon jest godny zaufania?

 

Z góry dziękuję

 

witam

zegarek jest oryginalny.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tutaj nowy , ale przypadkiem trafiłem na temat sprzedawcy o nicku jelonkielon i postanowiłem ostrzec . Nie jestem w stanie powiedziec czy wszystkie , ale kilka jego zegarków widziałem , gdyz miałem zamiar kupic jeden z nich . Zegarki te nie są oryginalne . Duzo by gadac , ale ciesze sie ze nie kupiłem w ciemno tylko pojechałem sprawdzic .Tu jeden przykład http://allegro.pl/breitling-aeromarine-avenger-seawolf-automatic-i1565634856.html na pytanie dlaczego trójkącik na 12 i oznaczenie na 6 wyglądają jakby ich ktoś poprawiał odpowiedział ze te modele tak mają wszystkie , nie mówiąc już o anty refleksie którego nie ma w tym zegarku . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tutaj nowy , ale przypadkiem trafiłem na temat sprzedawcy o nicku jelonkielon i postanowiłem ostrzec . Nie jestem w stanie powiedziec czy wszystkie , ale kilka jego zegarków widziałem , gdyz miałem zamiar kupic jeden z nich . Zegarki te nie są oryginalne . Duzo by gadac , ale ciesze sie ze nie kupiłem w ciemno tylko pojechałem sprawdzic .Tu jeden przykład http://allegro.pl/breitling-aeromarine-avenger-seawolf-automatic-i1565634856.html na pytanie dlaczego trójkącik na 12 i oznaczenie na 6 wyglądają jakby ich ktoś poprawiał odpowiedział ze te modele tak mają wszystkie , nie mówiąc już o anty refleksie którego nie ma w tym zegarku . Pozdrawiam

 

zegarek jest pewnie oryginalny tylko zostały poprawione źle indeksy i usunięty antyreflex,pewnie miał ryski

przy takim stanie cena z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek jest pewnie oryginalny tylko zostały poprawione źle indeksy i usunięty antyreflex,pewnie miał ryski

przy takim stanie cena z kosmosu.

Ogladałem trzy Breitlingi i jednego Taga , antyreflex miał tylko jeden Breitling używany a reszta zegarków podobno nowych jak twierdził sprzedawca nie posiadała , więc coś jest nie tak .Po za tym Tag calibre 8 który oglądałem nie skupiał odbicia a powinien . Jeszcze co mnie zdziwiło koperta jednego Breitlinga miała takie mikroskopijne kropeczki jakby zle naniesiony chrom , sam nie wiem co o tym sądzic .No i podejrzane zachowanie sprzedającego na samym początku wzbudziło u mnie niepokój, miałem złe przeczucia i odpuściłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem trzy Breitlingi i jednego Taga , antyreflex miał tylko jeden Breitling używany a reszta zegarków podobno nowych jak twierdził sprzedawca nie posiadała , więc coś jest nie tak .Po za tym Tag calibre 8 który oglądałem nie skupiał odbicia a powinien . Jeszcze co mnie zdziwiło koperta jednego Breitlinga miała takie mikroskopijne kropeczki jakby zle naniesiony chrom , sam nie wiem co o tym sądzic .No i podejrzane zachowanie sprzedającego na samym początku wzbudziło u mnie niepokój, miałem złe przeczucia i odpuściłem .

 

na temat antyrefleksu to temat rzeka niektóre firmy z niego rezygnują jest miękki i szybko dostaje rys (trzeba wymienić szkło lub usunąć powłokę,taniej wychodzi usunięcie),zegarek jest wykonany ze stali wiec nie potrzebne jest naniesienie chromu :> ,koperta była porysowana i jakiś ala fachowiec próbował ja spolerować,niestety zrobił to źle dla tego zostały dziury.

jeżeli cena była by atrakcyjna to można było by wymienić szkło jak się orientuję 700zł wypolerowanie pewnie z 200zł plus fosfór 100zł oczywiście jeżeli zrobił by to fachowiec nie partacz :>

i zegarek jak nowy :>

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tutaj nowy , ale przypadkiem trafiłem na temat sprzedawcy o nicku jelonkielon i postanowiłem ostrzec . Nie jestem w stanie powiedziec czy wszystkie , ale kilka jego zegarków widziałem , gdyz miałem zamiar kupic jeden z nich . Zegarki te nie są oryginalne . Duzo by gadac , ale ciesze sie ze nie kupiłem w ciemno tylko pojechałem sprawdzic .Tu jeden przykład http://allegro.pl/breitling-aeromarine-avenger-seawolf-automatic-i1565634856.html na pytanie dlaczego trójkącik na 12 i oznaczenie na 6 wyglądają jakby ich ktoś poprawiał odpowiedział ze te modele tak mają wszystkie , nie mówiąc już o anty refleksie którego nie ma w tym zegarku . Pozdrawiam

 

 

Bardzo rozsądne z twojej strony, bo Breitling bez antyrefleksu to nie Breitling, a niedokładności na indeksach są u Breitlinga niedopuszczalne. Niż kupiłem swojego to wielokrotnie tego na allegro oglądałem, bo długo już tam wisi i nie zauważyłem tych wad, ale teraz ich dobrze widzę, rację masz, nie wiem co o tym myśleć, chyba sprzedawca coś manipiluje z tymi zegarkami. Zdjęcie mojego: post-5960-030246300%201296985482.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Bardzo proszę o informacje czy coś w nim było kombinowane:

http://allegro.pl/tag-heuer-aquaracer-500m-automatic-i1626168140.html

 

Zegarek podobno z ekspozycji sklepowej z papierami i gwarancją do grudnia 2012.

 

Pospieszyłem się i zamówiłem za cenę trochę niższą niż wystawiony.

 

Jutro ma przyjść za pobraniem.

Odbierać czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Bardzo proszę o informacje czy coś w nim było kombinowane:

http://allegro.pl/ta...1626168140.html

 

Zegarek podobno z ekspozycji sklepowej z papierami i gwarancją do grudnia 2012.

 

Pospieszyłem się i zamówiłem za cenę trochę niższą niż wystawiony.

 

Jutro ma przyjść za pobraniem.

Odbierać czy nie?

 

Trochę późno to pytanie, ja dla pewności przed zakupem wolałbym zobaczyć zdjęcia mechanizmu. Specjaliści od Taga coś powiedzą.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za późno ale nie muszę odbierać (pobranie).

W związku z powyższym bardzo proszę o opinię specjalistów od TAG-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ten TH?

Pytam bo zbieram info o tym sprzedającym.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.