Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bohush

Użytkownik
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Szczotkowany bezel jest chyba tylko na jednym modelu, całym szczotkowanym z bransoletą łącznie (miałem), a reszta modeli posiada polerowane elementy na kopercie, bransolecie no i polerowany bezel (mam taki niebieski).
 2. Tak, niebieska guma jest super, a zapięcie jeszcze lepsze.
 3. Telewizja czeska w środy nadaje ciekawy, a i udany serial o zegarkach, kto się nie boi tego języka, można oglądać. Na razie emitowane były dwa odcinki, do pobrania tutaj: Oris H. Moser and Cie
 4. Na czeskim forum też omawiano ten temat. Robią to optycy, trzeba wysłać same szkło, usługa kosztuje jakieś 60 zł. https://www.dioptra.cz/antireflexni-vrstvy
 5. Fajnie, zadowolony jestem, guma z GST a śruby z PRG40, bo te od MTG są za długie. Przekombinowane, ale pasuje A mam nawet skórę
 6. Panowie, szukam jednego ogniwa do G-shocka GST, może kto będzie umiał mi pomóc? Dzięki :-)
 7. bohush

  GWG 1000 MUDMASTER

  A od wczoraj mam i ja :-)
 8. Też wrzucę fotkę swojego rowera, dzisiaj w Beskidach, a że jeszcze zima jest, to po południu narty
 9. No i chyba w końcu pasować nie będzie, znalazłem adaptery do nato do MTG i GPW, a nie są identyczne.
 10. bohush

  Casio G Shock GST

  Tak, w tiktaki, a tylko sam pasek bez tulejek i śrubek, a adapterek, teraz nie wiem co pod tym rozumieć, jeśli ten prostokąt, do którego przymocowany jest pasek, to nie jest samodzielna część, to część koperty.
 11. No właśnie, mocowanie wygląda podobnie, tylko czy pasuje.A szkoda czy nie, może być też fajne, spróbować zawsze warto :-)
 12. Interesuje mnie czy do MTG1000g można zamiast bransolety użyć jakiejś gumy/silikonu z innego g-shocka, próbował już kto? Przychodzi mi do głowy np. z GPW, albo istnieje coś podobnego?
 13. bohush

  Casio G Shock GST

  Pasuje jak ulał, właśnie kupiłem do swojego gst.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.