Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

waltergheist

Omega Officer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy może mi ktoś coś więcej powiedzieć o tej Omedze? Oryginał? Czemu na tarczy ani koronce nie ma oznaczeń?

 

 

sory zapomniałem o zdj ;) juz są.

post-33585-0-92116200-1304421475_thumb.jpeg

post-33585-0-59470900-1304421491_thumb.jpeg

post-33585-0-41020700-1304421557_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Omega Officer to nazwa modelu zegarka, który nie był stricte zegarkiem wojskowym stąd tez brak jakich kolwiek oznaczeń(wojskowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jest w Galerii, mozesz zerknac na zdjecia. Oznaczenia na tarczy byly, ale sie starly (u mnie tez slabo widoczne). Opisy na deklu powinny byc po szwedzku - zgadza sie? Zegarek nie byl modelem dla wojska, tylko na rynek szwedzki w czasie II Wojny Swiatowej. Moja kolezanka ma bardzo ladnie zachowana Omege Officer po swoim dziadku, ktory byl lekarzem wojskowym w czasie wojny, i PODOBNO (ja troche watpie), ze ten zegarek dostal z przydzialu - wiec moze jakis odlegly zwiazek w wojskiem jest. Na dzisiejsze czasy jest to wielkosc zegarka damskiego - kolezanka nosi go od czasu do czasu.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jest jak trzeba fotysony16052012132.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us , malutka ale urokliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.