Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Degustatorr Noir

MORELLATO...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dzisiaj wyciągnąłem nieco zapomniany, kupiony pod wpływem impulsu kilka ładnych lat temu taki oto zegareczek...

 

Marka w sumie znana, ale nie z produkcji zegarków, tylko pasków między innymi... :)

 

Cóż można o nim rzec? Niezła jakość wykonania, fajny pomarańczowy kolor tarczy - przyznać muszę, że bardziej soczysty, niż w Monsterze :) Sama tarcza ma fajną fakturę, dopracowane detale. W środku oczywiście bateryjka.

 

 

post-30126-0-29387600-1331844283.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-30126-0-09173500-1331844285.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-30126-0-00355400-1331844287.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-30126-0-95588400-1331844288.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-30126-0-83767800-1331844290.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek totalnie nie mój klimat... Pasuje do Twojego avatara - surrealizm w czystej postaci :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj mój - jak by to powiedzieć, żeby nie skłamać - entuzjazm w kierunku tego zegarka trochę już opadł od momentu zakupu... :) Mimo to czuję do niego jakiś dziwny sentyment i założę go sobie od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta ma kształt wąsów Salwadora Dali :) Nie tylko divery z wulgarnymi bezlami są OK.Takie zegarki mają swój urok.Też bym go lubił Degustatorr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wąsy nigdy nie przyszłyby mi do głowy...Rzeczywiście jednak jest w tym zegarku coś surrealistycznego.

 

Skius, a te divery z wulgarnymi bezelami to ten tego...że niby Monster? :PB):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co B) Akurat monsterek nie jest wulgarny,raczej radosny,letni ,zabawny...Wulgarne bezle mają np niektóre Zodiaki.

Miałem kilka monsterków i jako zegarek typowo wakacyjny sprawdza się znakomicie.

A Morelato ma kształt wąsów z Twojego awatara.Bardzo mi się podoba!I surrealistyczny i z nutką impresjonizmu :P

Na moim avatarze jest mój prapradziadek podczas pobytu w Argentynie.Wąsy ma identyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.