Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

skius

Użytkownik
 • Content Count

  374
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

415 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ciechanów
 • Hobby
  historia,flyfishing,zegarki

Recent Profile Visitors

953 profile views
 1. Moja dręczycielka Sha kira ,5 miesięcy.Tak jak mówią japończycy pomieszanie psa ,kota ,małpy i człowieka.Jest niesamowita.
 2. skius

  Nóż

  Po kilkunastu latach na forum zaglądam już tylko na „po godzinach”. Doleciał do mnie boker plus fr cocobolo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Ja mam zgoła odmienne doświadczenia.Wynajmowałem mieszkanie w Wawie przez jakiś czas.Nigdy żaden wynajmujący sie do konca ze mną nie rozliczył,przy płatnościach notoryczne obsuwy i moje ponaglające telefony.Czarę goryczy przelał najemca dzwoniący z informacją ,że mu się żarówka przepaliła,żądał abym przyjechał i wymienił (100km) ,Na marginesie był lekarzem 😉 .Skonczyłem z wynajmem.
 4. Może to i nie zegarek ( Galaxy watch) ale na rower i na ryby jak najbardziej Ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Tytanowy majtek na nowym bonetto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Tytanowe majtki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Geckota na grand duke . Połączenie niebieskiej tarczy i czarnego paska chyba mało popularne , ale spróbowałem[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. Geckota Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. Z odblaskami to grubo pojechałeś,🙂 Żaden teren,miasto ,asfalt,sciezki rowerowe i tyle. Zimą i na rowerze szosowym jezdziłem;-)
 10. Ja mam bagaznik i owijkę oczojebną;-) Jak rower ma byc daily to bagazniczek musi być. Pogrążając sie zupełnie zdradzę ,że jest także lusterko,sprawne oko je zauwazy w rogu baranka.
 11. Bez tego szpeju zimowego wygląda lepiej. Cóż ubieranie gravela to jak dobieranie paska do zegarka;-)
 12. Owijka na dole troszkę nie halo. Reszta w klimacie czerwono czarnym jak design oryginalny.
 13. Cube ubrany na zimę . Błotniki , dzwonek , torebki , bagazniczek . Troszkę słabo to wyglada , ale cóż ....[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 14. No i rozebrałem ,przeczyściłem sitko. Niestety przy składaniu ze spręzynki wypadła taka mała ceramiczna kuleczka i jak to zwykle bywa już się nie znalazła. Chyba cały moduł trzeba kupić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.