Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

oprzemyslaw

Alpha Star

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem taki zegarek, po prostu podobała mi się stylistyka, automat nieźle fosforyzujące wskazówki, dokładność chodu +20 sec/dobę z tendencją zniżkową :D

Cena była atrakcyjna jak na automat (71zł) i sądziłem, że to chińczyk, jednak nie znalazłem niczego przekonywującego co to za firma, w razie czego umieszczam na tzw. "czarnej liście", ale od razu zaznaczam, że jeśli jest do jakiegoś "super zegarka" podobny, to ja o nim nie marzyłem :) ani nic takiego...

Preferuję zegarki radzieckie, ale chińczyk nie zaszkodzi ;)Tak po prostu z ciekawości ;)

Moje pytanie co to za firma? Jaki mechanizm? Może ktoś podpowie.post-35815-0-94201800-1307044565_thumb.jpgpost-35815-0-21540800-1307044964_thumb.jpg

Są dwie wersję, ja mam brąz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że zegarek jest dość duży, na pasku 24 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chińczyk z najniższej półki, podróbka podróbki/firmy alpha/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chińczyk z najniższej półki, podróbka podróbki/firmy alpha/

Nie spodziewałem się, że to podróbka firmy "alpha", po czym to wnioskować :P

Ale serio:

To robią też podróbki podróbek?

Co to znaczy chińczyk z niższej półki?

Wykonany jest chyba dobrze, ja nie zauważam niedoróbek... Całkiem dobre świecenie wskazówek w ciemności...

Całkiem niezły chód i stop sekunda...

Moim zdaniem podróba całkiem nieźle poszła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma alpha/alpha watch.com/nie robi takich zegarków , natomiast wyrabia zegarki łudząco podobne do roleksów.

Terminu "niższa półka" tłumaczyć chyba nie muszę, w każdym razie chińczycy robią zarówno g.......zegzrki za pół dolara, jak i turbillony za dziesiątki tys. $.

Jeżeli w Twojej podróbie siedzi jakiś porządny dg, czy st16,25 , to zegarek pochodzi,ale w tej cenie raczej masz najgorszy mechanizm pchany do zegarów po 10 zł.

W każdym razie najtaniej można wyrwać chińczyka/z dobrym mechanizmem/za coś 70$plus przesył, cło i vat, no i zarobek sprzedawcy na alle - wychodzi ze 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.