Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

skillz

Podróbka, czy oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

znalazłem aukcję z zegarkiem Zegarek CASIO DW-8200, przyznam się szczerze że z rozpędu zalicytowałem.

Nie jestem znawcą G-SHOCK'ów, dlatego postanowiłem zwrócić się do Was z prośbą o pomoc z weryfikacją,

czy ten jest oryginalny:

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-dw-8200-frogman-i1658764181.html

 

To co mnie w nim martwi to na górze i na dole błyszczące częsci, jakby braki w obudowie. Nigdy w

G-Shock'ach czegoś takiego nie widziałem, a i kiedy wstawiłem model zegarka w google-grafika,

żadne ze zdjęć nie przedstawiało tego co zdjęcie na allegro. Ostatnio ten użytkownik sprzedawał

po 169.99 4szt. w opcji KUPTERAZ, co znalazłem przy okazji w google.

 

Jak widzicie tę sprawę, podróba czy oryginał? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupiłeś podróbkę. W związku z tym, że towar jest nieoryginalny, masz prawo nie finalizować transakcji.. no chyba, że chcesz zgłosić sprawę na policję.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tylko zalicytowałem, wysłałem e-mail do sprzedającego z prośbą o wycofanie mojej oferty.

W razie problemu, po prostu za niego nie zapłacę co za tym idzie - nie zostanie mi przysłany. Finalnie

transakcja nie dojdzie do skutku. Dobrze,że mnie natchnęło żeby sprawdzić o co chodzi z tą obudową i

zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.