Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zerocooler

Witam wszystkich Klubowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Klubowicze,

 

chciałbym pozdrowić Was wszystkich jako nowy użytkownik Waszego Forum.

 

Cieszę się, że ponownie wracam na Waszą stronę - dobrych parę lat temu wstąpiłem tu do Was z ciekawości po opisaniu Waszego Forum na łamach czasopisma Komputer Świat, a dziś przychodzę tutaj po przejechaniu się na zakupie zegarka na allegro, by ukoić nerwy, poczuć odrobinę fachowego bezpieczeństwa i nabrać więcej pokory i doświadczenia przed następną próbą zakupu.

Dopiero po przeczytaniu Waszych porad zdałem sobie sprawę, jak bardzo nierozważnie przymierzałem się do kolejnych aukcji, jak emocje brały górę nad rozumem i zdrowym rozsądkiem widząc ogromne 'promocje' i kusząco niskie ceny licytacji.

 

Teraz już nie dam sobie wcisnąć chińskiego bubla, w razie wątpliwości podeślę linka aukcji Wam, ekspertom, do oceny. Poszukując drugiego do kolekcji zegarka na pewno zwrócę uwagę na Wasz bazarek (tutaj dopiero pojawiają się ciekawe okazy zegarków), a i postaram się zgłębić moją malutką na razie wiedzę o tym (jedynym dla mnie możliwym) elemencie męskiej biżuterii. :P

 

Pozdrawiam

 

ps. a oto mój Timex T Series Racing Chronograph T2M553 :) - lepsze zdjęcia zamieszczę w galerii jak tylko dorwę lustrzankę Ojca.

post-39178-0-13353700-1308141162_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz już nie dam sobie wcisnąć chińskiego bubla, w razie wątpliwości podeślę linka aukcji Wam, ekspertom, do oceny. Poszukując drugiego do kolekcji zegarka na pewno zwrócę uwagę na Wasz bazarek (tutaj dopiero pojawiają się ciekawe okazy zegarków), a i postaram się zgłębić moją malutką na razie wiedzę o tym (jedynym dla mnie możliwym) elemencie męskiej biżuterii. :)

 

Pozdrawiam

 

 

Witam,

 

z tym bazarkiem to dużo lepsza opcja niż allegro - polecam przeglądać regularnie bo ciekawe oferty potrafią być nieaktualne w kilka minut :)

 

można też założyć temat w dziale: zapytania, sugestie przed zakupem... pomożemy... przekroczyć budżet :P


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.