Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafkol5

Pasek HIRSCH Warto czy nie watro ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu poszukuje paska do mojego Edox-a C1 Diver i gdy już znalazłem odpowiedni pasek Hirsch carbon to po przeczytaniu paru opinii (większa ilość negatywnych niż pozytywnych) sam już nie wiem ( a mało nie kosztuje choć w głębi duszy bardzo mi się podoba i mimo paru negatywnych opinii kupił bym go ale czy warto).Poradźcie mi coś. Może znacie jakieś inne marki którymi można zastąpić pasek Hirsch

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka pasków Hirscha, między innymi carbon. Po około 6-8 miesiącach zaczął wyglądać tak, że go wypiąłem z zegarka. Mam go do tej pory wię mogę zrobić zdjęcie i pokazać. Jak dla mnie zupełna porażka, no ale może trafiłem na kiepski egzemplarz i inni mają odmienne zdanie.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśi możesz to zrób zdjęcie poglądowe jestem bardzo ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, jakość nie najlepsza ale i tak widać o co mi chodzi.

post-14063-0-61425500-1308576829_thumb.jpg

post-14063-0-21483100-1308576858_thumb.jpg


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość opinii o carbonach Hirscha jest negatywna niestety. Ja chyba miałem szczęście, mam carbona od dwóch lat i nie ma żadnych pęknięć. Fakt, że noszony sporadycznie, ale spokojnie kilkadziesiąt razy założony.

 

Możliwe, że trafiłem na inna serię produkcyjną, mój pasek ma ostre zakończenie, a nie prostokątne jak u kolegi, klamra jest prostokątna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście pasek nie nadaje się by go nosić przy zegarku.A Ty Pablos_ gdzie kupiłeś swój pasek ten z ostrym końcem może rzeczywiście jakaś inna seria i lepiej się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś znalazłem jeszcze cos takiego troszkę tańszy a wygląda też fajnie (hirsch jumper) może wiecie coś na jego temat

post-16506-0-28628900-1308579220_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście pasek nie nadaje się by go nosić przy zegarku.A Ty Pablos_ gdzie kupiłeś swój pasek ten z ostrym końcem może rzeczywiście jakaś inna seria i lepiej się trzyma.

 

W Aparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam to czytałem gdzieś na forum że z Apartu paski HIRSCH były wyprzedawane i wycofywane czyli nici z kupna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diloy ma w swojej ofercie ciekawy pasek karbon - numer katalogowy 374. Nie wiem czy lepszy ale na pewno o wiele tańszy. :):):)


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może coś na temat paska hirsch jumper (foto powyżej) i czy pasował by on do mojego edox-a c1 diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diloy rzeczywiście nawet fajny tylko zastanawia mnie jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka pasków Hirscha, między innymi carbon. Po około 6-8 miesiącach zaczął wyglądać tak, że go wypiąłem z zegarka. Mam go do tej pory wię mogę zrobić zdjęcie i pokazać. Jak dla mnie zupełna porażka, no ale może trafiłem na kiepski egzemplarz i inni mają odmienne zdanie.

Czy moczyłeś ten pasek w wodzie albo pływałeś? Zastanawiałem się właśnie czy jakiś pasek mógłby do tego służyć zamiast bransolety (nawet po pogodzeniu się z jego krótszą trwałością). Jeśli to jest stan paska bez moczenia to raczej Hirsch i jego WR 100 jest bez pokrycia :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzało się że brałem prysznic z zegarkiem (i paskiem) na ręce, ale przecież on ma do tego celu służyć (teoretycznie). Nigdy z nim nie pływałem i nie nurkowałem.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem - Hirsch odpada...

A czy ktoś z Was słyszał o paskach skórzanych, które chociaż od czasu do czasu można wziąć do wody? Czy ta "WR" to pic niezależnie od marki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.