Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tubabi

EDOX - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowni Klubowicze ciekawi mnie ilu z was ma lub miało zegarek EDOX i co o nich sądzicie, sam mam dwa (jak w sygnaturce)widziałem, ze jeden pojawił się ostatnio na bazarku i szybko znalazła nabywcę.

Też mam ten model(C1 70157) tylko,że na bransolecie - to mój pierwszy prawdziwy zegarek. Z perspektywy czasu myślę, że szału nie ma wskazówka sekundowa nie trafia w indeksy i dość łatwo zarysowała się w kilku miejscach bezel. zegarek ma raczej wartość sentymentalną- prezent od małży.

Drugi (http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,Edox,60) dużo bardziej odporny- brak jakichkolwiek rys na ceramicznym bezelu ale dość ciężki.

Ostatnio z powodu nadmiaru wolnego czasu chciałem podmienić bransoletę z jednego na pasek silikonowy w drugi i niestety tak sprytnie to sobie wymyślili, że się nie da. Muszę przyznać, że trochę mnie to wku..., cóż każdy chce zarobić, chce bransoletę to niech sobie kupi dedykowaną a nie kombinacje( tak w ogóle to nie wiem czy ten model ma). tak czy siak czekam na opinie. pozdrawiam klubowiczów.


EDOX C1 DIVER 70157 3 NIN, SEIKO SAMuRAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i puszczasz go na bazarek?


EDOX C1 DIVER 70157 3 NIN, SEIKO SAMuRAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i puszczasz go na bazarek?

tak , bo kupiłem Alpinę i chcę kupić Mido Helium

i mam poza tym jeszcze kilka innych zegarków.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja stałem się posiadaczem Edoxa C1 o którym pisze kolega tubabi ;). No cóż opinie - narazie zegarek fajnie się nosi, fajnie wygląda. Od Glyciny Combat 07 oczywiście gorzej wykonany, mam jeszcze Nauticę z tzw wyższej półki marki i jakość podobna wg mnie. W tej kategorii cenowej jest OK. Zobaczymy co dalej "czas" pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edoxy zawsze mi sie podobaly.... Chyba bede musial donich powrocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie edoxa są dość fajne nowe propozycje, szkoda tylko, że nie podali cen :)


EDOX C1 DIVER 70157 3 NIN, SEIKO SAMuRAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takiego Delfina kilkunastoletniego ;)

post-40451-0-27624500-1311943549_thumb.jpg

post-40451-0-24836300-1311943559_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.