Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Władysław

Szukam części

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Władysław

Witam wszystkich

i proszę o pomoc.

Mam od ponad roku kłopot ze znalezieniem:

koła minutowego i wahnika

do OMEGI cal.570.

Nie będę rozpisywał się gdzie szukałem, bo i w servisie Omegi nie mieli.

Faktem jest że nie mam, a zegarek ma złotą kopertę i wart jest inwestycji.

post-318-0-23717300-1311067604_thumb.jpg

post-318-0-00471000-1311067627_thumb.jpg

 

Wieniec koła ma wyłamane 4 skrzydełka i zadowolę się również samym wieńcem bo oś jest cała.

Niestety wahnik jest szlifowany (ktoś sprofanował kiedyś).

Za informację gdzie mogę kupić z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to aż takie ważne, to można brać pod uwagę dwie opcje: naprawę koła albo dorobienie koła. Jak dobrze wyjdzie z kołem to można się zastanowić nad wahnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whanik jest tutaj

http://www.watchesul...4_418-2938.html

 

o okolo zapytaj Blaka - powinien miec - najlepiej wyslij mu zdjecie

http://www.scotchwatch.com/Omegainventory.html

 

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław

Witam

Dzięki JLC MANIA:) i jeszcze kwestia kosztów przesyłki które czasami sprzedawcy wyśrubowują niebotycznie wysoko jakby kilka kilogramów złomu wysyłali.

skorzystam,może coś wyjdzie z tego,ale nadal szukam i jeśli ktoś ma podobne porady z góry dziękuję.

Natomiast nie dziękuję za rady jak to naprawić bo jestem zegarmistrzem i doskonale wiem jak zrobić,a na dorabianie wieńca na frezarce to raczej się nie piszę

bo to ni ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-18743100-1331853339.jpg

post-514-0-79311600-1331853326.jpg

post-514-0-86897400-1331853333.jpg

post-514-0-18257600-1331853336.jpg

post-514-0-78842900-1331853337.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław
post-318-0-96043800-1331853420.jpg

post-318-0-14189000-1331853415.jpg

post-318-0-44770700-1331853416.jpg

post-318-0-48742600-1331853418.jpg

post-318-0-81739500-1331853419.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg best fit baza tego werku jest 470 - nalezaloby sprawdzic czy wspomniane kolo minutowe bedzie pasowac, 470 jest tez baza dla wiekszosci 500 - czyli 501 etc.

 

mam na warsztacie teraz 501 wiec moge fotnac

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław

Jak możesz to podeślij,zobaczę.

Co do sprawdzania to ja nie mam aktualnie czasu.

Ja wiem że to mój interes i nie chciałbym być źle zrozumiany przez Ciebie,ale siedzenie po 10-12 godzin w pracy już mnie wykańcza a roboty tyle że nie mam czasu

taczki załadować.Kobitka siłą na posiłki ciągnie a klienci naciskają by robotę przyspieszyć.Ciągle tłumaczę że to nie kopanie ogródka,bo po łebkach to i reklamacje mogą być.

Tak czy owak,wielkie dzięki za już i polecam się skromnie na zaś.

Lepszą byś mi sprawił przysługę jak byś znalazł do kupienia a ja bym zaplacił.

Ha,ha,ale jestem wygodny co? sorry.

 

wg best fit baza tego werku jest 470 - nalezaloby sprawdzic czy wspomniane kolo minutowe bedzie pasowac, 470 jest tez baza dla wiekszosci 500 - czyli 501 etc.

 

mam na warsztacie teraz 501 wiec moge fotnac

 

pozdr

R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko - jesli mi sie cos nawinie przy okazji skladania swoich zamowien to puszcze ci pm.

U mnie zegarki to hobby ale zadaza mi sie troszke grzebac, sprobuje w weekend rozebrac 501 - tez jestem ciekaw jak czesci sie maja do 552 i 566 bo w sumie dobrze byloby wiedziec a jeszcze jeden kolega szuka czegos chyba do 566 wiec fajnie byloby wiedziec choc obiektywnie zeby na kolach to chce mi sie liczyc tylko na jlc:)

Ponadto pamietaj ze ja na innym kontynecie siedze wiec nawet jak znajde to potrwa zanim do Ciebie dotrze

Pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław

Ok.Dzięki.Czekałem tak długo że jeszcze trochę nie sprawi trudności.

Jest to dość rzadki caliber.Nawet jak byłem w Londynie u syna to połaziłem po różnych zakładach i też mi życzyli:

Szczęśliwego Nowego Roku w szukaniu,więc wiem jaki to kłopot.

pozdr.

Władysław

Spoko - jesli mi sie cos nawinie przy okazji skladania swoich zamowien to puszcze ci pm.

U mnie zegarki to hobby ale zadaza mi sie troszke grzebac, sprobuje w weekend rozebrac 501 - tez jestem ciekaw jak czesci sie maja do 552 i 566 bo w sumie dobrze byloby wiedziec a jeszcze jeden kolega szuka czegos chyba do 566 wiec fajnie byloby wiedziec choc obiektywnie zeby na kolach to chce mi sie liczyc tylko na jlc:)

Ponadto pamietaj ze ja na innym kontynecie siedze wiec nawet jak znajde to potrwa zanim do Ciebie dotrze

Pozdr

Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.