Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Robson01

Przyrząd do ściągania teleskopów

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma namiary gdzie można kupić u nas w kraju przyrząd do wymiany teleskopów?

Ważne aby był dobrej jakości i najlepiej dwustronny


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma namiary gdzie można kupić u nas w kraju przyrząd do wymiany teleskopów?

Ważne aby był dobrej jakości i najlepiej dwustronny

U Tomasza:

narzedzie1.jpg

 

"namiary" widoczne na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinner (o ile pamiętam) miał za śmiesznie całe zestawy zegarmistrzowskie, w środku rzecz jasna również taki przyrząd, ale poza tym wiele innych przydatnych. Mam i mogę polecić.


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś namiary bo znalazłem tylko obrabiarki, tokarki itp.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś namiary bo znalazłem tylko obrabiarki, tokarki itp.

 

To jest użytkownik :)

 

Na DealExtreme masz za 13,5 USD 16 częściowy zestaw "młody zegarmistrz". :)

 

PS - przesyłka w cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Tak, to jest Wojtek :)

 

Co do tych zestawików to mam mieszne uczucia, bo jak się dobrze tego nie pozarabia to można wiele krzywdy zegarkom zrobić. Tak na marginesie to taki sciagacz teleskopów można sobie samemu w domowym zaciszu zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w Biedronce były skórzane paski do zegarków, różne szerokości, pakowane w blistry.

 

W blistrze był typowy przyrząd do teleskopów, nawiasem mówiąc całkiem dobry (lepszy niż w zestawie).

 

 

Pasek z przyrządem = 9,99 zł, cena niezła, pomimo że pasek budżetowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast czekać, aż w Biedronce pojawią się znowu paski pakowane w blistry, wystarczy udać się do najbliższej hurtowni jubilersko-zegarmistrzowskiej, gdzie takie przyrzdy najczęściej są do kupienia od ręki, a jak akurat nie ma, to ściągają je max w kilka dni. W Poznaniu mam kilka takich hurtowni, w Kielcach też pewnie jakąś znajdziesz...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co wykorzystałem patent kolegi z forum i kupiłem przyrząd do wycinania skórek (?) - chyba tak to się nazywa, ale szczerze powiedziawszy słabo się nadaje. Niestety o żadnej hurtowni zegarmistrzowskiej w Kielcach nie słyszałem (choć być może taka jest). Będę szukał dalej, dzięki za pomoc.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety o żadnej hurtowni zegarmistrzowskiej w Kielcach nie słyszałem (choć być może taka jest). Będę szukał dalej, dzięki za pomoc.

Spróbuj przy pomocy tego: http://www.pf.pl/serwis/index.html

wpisz "narzędzia zegarmistrzowskie"

Jakby co to w Krakowie na pewno jest. :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Robson01, a może chcesz taki przyrząd z biedy? Kiedyś te paski były u mnie po 3 pln-y i kupiłem kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robson01, a może chcesz taki przyrząd z biedy? Kiedyś te paski były u mnie po 3 pln-y i kupiłem kilka.

 

Poszło PW


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.