Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wwl1

GW9000 vs GW9010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Stoję przed wyborem kolejnego zegarka z serii G Shock. Wybór padł na Mudmana, z racji tego iż wygląda masywnie oraz jest wytrzymały. Zbędne bajery mnie nie interesują. Kwintesencja G według mnie to wytrzymałość + duże rozmiary. Zastanawiam się nad GW9000 i GW9010. Pierwszy ma świetny wygląd, ale nie jest już produkowany także może być lipton z aku. Drugi z kolei jest nowszy ale kompletnie jego design nie przypadł mi do gustu. Którego więc wybrać? Oba mogę mieć na trzyletniej gwarancji, także nie przeraża mnie zbytnio problem z aku w GW9000. Uważam ten zegarek razem z modelem G9000 za jedne z najbardziej udanych konstrukcji Casio w ostatnich latach. Także jestem gotów go nabyć. Z góry dziękuje za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już sam sobie odpowiedziałeś :)

Nie widzę przeciwwskazań.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TUTAJ masz recenzję GW 9000, może pomoże Ci w podjęciu decyzji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie tego mi było potrzeba, świetna recenzja i fotki. Ten zegarek to istna kwintesencja G, masywny, surowy i niezniszczalny :) Ostatnio zachorowałem właśnie na Mudmana...Wybór prawdopodobnie padnie na GW9000. Będę miał do sprzedania nówkę GW6900 zakupiony dwa tygodnie temu w Time Trend. Zegarek był założony dosłownie kilka razy. Zegarek jest super ma wszystkie nowoczesne bajery łącznie z tough solar i multi band 6, lecz po prostu przerzucam się na Mudmany i ten nie będzie mi już potrzebny, szkoda żeby się marnował w puszce :)

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Mudmana, będziesz zadowolony, to jeden z najlepszych G jeśli nie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.