Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lestaf

Użytkownik
 • Content Count

  2237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Lestaf last won the day on April 26 2014

Lestaf had the most liked content!

Community Reputation

434 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Lestaf

 • Rank
  Why so serious?

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5813 profile views
 1. Nareszcie Rolex na którego mnie stać [emoji108]
 2. Wiadomix, że trzeba pić po dwa. Dwa piwa to jak jedno piwo, jedno piwo to nie piwo.
 3. Dobre piwo, dobrze klepie [emoji108]
 4. Aż tak tragicznie jest w jedynce? A ile dni tam bateria trzyma bez solar?
 5. Ten solar może nie jest super przydatny, ale beznadziejny też nie jest i jak zegarek jest wyeksponowany na słońce, to pare procent dziennie potrafi doładować, albo przynajmniej sprawi, że te pare procent nie spadnie. Zimą solar jest bezużyteczny, ale latem jak najbardziej się przydaje.
 6. To z jakiegoś wiedźmińskiego pubu?
 7. Tactical w naturalnym środowisku
 8. Działa!!! [emoji2] Dzięki za pomoc!
 9. To trochę jak w tym kawale w którym facet chciał podczas obiadu poprosić żonę o sól, ale że szybko mówi, to się przejęzyczył i powiedział ,,Ja sobie przez ciebie suko pół życia zmarnowałem'' [emoji6] Wysłane z mojego CPH2371 przy użyciu Tapatalka
 10. Gdyby to było takie proste, to bym nie szukał pomocy na forum [emoji6] Jak widzisz Google Fit tam nie ma... Wysłane z mojego CPH2371 przy użyciu Tapatalka
 11. Wiecie może jak połączyć Garmin Connect z Google Fit? Wysłane z mojego CPH2371 przy użyciu Tapatalka
 12. Skąd taki wybór? Odpowiedź jest prosta, lubię brzydkie rzeczy, sam też jestem dość brzydki, a mimo wszystko siebie lubię. Mam brzydkiego kota i psa, to znaczy miałem psa, bo już nie żyje, teraz jest zresztą nawet brzydszy niż był, za co lubię go bardziej. Moja kobieta nie jest brzydka i trochę mnie to niepokoi, ale póki co się lubimy.
 13. Nie no ale umówmy się, że niezależnie od tego jaką tarczę wybierzesz, to i tak będzie brzydka ;P To nie jest smartwatch, a przynajmniej niezupełnie i nie ma co bawić się tarczami. Ja wybrałem tą która jest moim zdaniem najbardziej funkcjonalna i nie zamierzam jej już zmieniać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.