Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lestaf

Użytkownik
 • Content Count

  2,154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Lestaf last won the day on April 26 2014

Lestaf had the most liked content!

Community Reputation

172 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Lestaf

 • Rank
  Why so serious?

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,041 profile views
 1. Smuci mnie trochę i dziwi brak multi w TLOU2. Niby jest w grze NG+, ale tak na prawdę po jednym ograniu można ją już śmiało odinstalować.
 2. The last of us 2 to bezpośrednia kontynuacja jedynki. Gra jest wyśmienita, bardzo ją polecam.
 3. Mi nie do końca podobało się to, że w kwestii mechaniki nie zmieniło się prawie nic od jedynki. Pierwsza część to jedna z moich ulubionych gier, ale od dwójki oczekiwałem trochę więcej zmian w krafcie i rozwoju postaci. Historia bardzo mi się podobała, ale jak już pisałem, za bardzo ją rozciągnęli. Daję grze 8/10
 4. Ukończyłem wczoraj The last of us 2. Ależ ta gra była długa, zdecydowanie za długa, finał ciągnął się w nieskończoność. Mi przejście jej zajęło prawie 37 godzin, bo lizałem każdą ścianę w poszukiwaniu znajdziek, a i tak nie udało mi się wszystkich znaleźć. Na chwilę obecną ciężko mi tą grę ocenić, ale na pewno nie będzie to 10 ani tym bardziej 1.
 5. Tak też zrobiłem Kupiłem Double Oak i jestem bardzo miło zaskoczony. Jest bardzo słodki i drzewny. Trochę za bardzo czuć alkohol, ale i tak jest super.
 6. Stoję właśnie przed dylematem jaki burbon kupić. Waham się pomiędzy Jim Beam Black i Jim Beam Double Oak. Który jest lepszy? Zależy mi na smaku drzewnym, bo na przykład Wild Turkey 101 mi nie smakował przez to, że dominowała tam wanilia.
 7. Też kupiłem. Jestem dopiero po jakiejś godzinie fabuły, może dłużej. Właśnie, czy jest gdzieś pokazane ile się już grało?
 8. I jak? Warto? Tylko bez spojlerów
 9. Lestaf

  Liczymy żółwie

  Oczko się odkleiło temu misiu [emoji47]
 10. Lestaf

  Liczymy żółwie

  Tam jest coś nie tak? Widocznie sprzedawca tak samo zwraca uwagę na szczegóły jak ja.. . Ja to bym pewnie nie zauważył nawet jakby szkiełko wypadło [emoji2957]
 11. Lestaf

  Liczymy żółwie

  To zamek w Łapalicach. Pod koniec lat 80tych na Kaszubach jakiś facet zaczął budować wielki zamek, ale nie dokończył go, bo okazało się, że nie ma odpowiedniego pozwolenia na budowę.
 12. Już mogli nie odbudowywać tego browaru, skoro takie dziadostwo tam warzą
 13. Zero gazu jest w tych piwach. Piany brak, smak 2/10
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.