Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ded

Solidna kabura do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Posaidam obecnie omnie pro, telefon pokaznych rozmiarow.

 

4547960_1.jpg

 

Szukam do niego kabury. Poprzednio mialem oryginalna z HTC TyTN2 taka neoprenowa. Nie bylo to zle, ale swoje juz wysluzyla i zep slabo sie sprawdzal. Kupilem kabure forcell- budo wa ok, magnes, wygladala solidnie. Niestety byla ze sztuczenj skory i dosc szybko poprzecierala sie i wyrwal klips trzymajacy szlufke paska.

 

kabura-forcell-comfort-samsung-i9000-galaxy-s-htc-desire-se-x10-i8700-omnia-7-s8530-wave-ii.jpg

 

Szukam czegos o funkcjonalnosci kabury takiej jak na zdjeciu. Interesuje mnie wykonanie ze skory naturalnej i solidnosc oraz dbalosc o detale. Nejchetniej zamykanie na magnes i zabezpieczenie przed zsunieciem sie z paska.

 

Na allegro znalazlem tylko:

http://allegro.pl/elegancka-czarna-kabura-do-htc-touch-pro-2-rhodium-i1750901812.html

http://allegro.pl/htc-touch-diamond-ii-pro-viva-etui-kabura-skora-i1754603703.html

 

ale zadna z nich nie wydaje sie byc wykonana na wysokim poziomie a i cena podejrzanie niska.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego wavea kupiłem taka o jakiej piszesz z nat. skóry w media marktcie. Wsyzstkie kabury tam dostepne sa jakiejs firmy z logiem "WG". Są z magnesem. Mam ją od września 2010 i wygląda jak nowa. Ani sie nie popruła nigdzie ani nie wytarła. Zerknij tam - raz mialem z neta, i wiecej powiedzialem ze sorry ale nie...


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.