Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szary152

G-Shock problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Nowy tu jestem dlatego proszę o wyrozumiałości troszkę jeśli to nie ten dział :)

Mam problem z zegarkiem G-Shock d 510 a chodzi o to że dziewczyna wyrzuciła mi 4 śrubki od dekielka :)

przez przypadek oczywiście bo były zwinięte w papierek :)

i tu moje pytanie skąd takowe mam wziąć - serwis opada bo całą kopertę chcą mi sprzedać :/

może ktoś zna rozmiary tych śrubek ??

Bardzo dziękuję za jakąś odpowiedź/ podpowiedź :)

 

Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

szczerze..to albo dopasujesz oryginalne srobki albo faktycznie wymiana kopery - zle dobrane srobki beda gorsze,bo szczelnosc moze byc bardzo ograniczona

 

a dziewuchy nie zmieniaj,tylko nie rozkrecaj zegarkow obok niej..lub rób to co ja,zanim cos zrobie to swojej pierwsze wiąze rece i nogi :)

po tym zabiegu mozna o wiele wiecej i z zegarkiem jaki i z sama zwiazana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś jaki jest koszt koperty??

No cóż z tą szczelnością to wiem że może być problem po dopasowaniu tych śrubek bo oryginalnych to raczej nie załatwie / bo nie wiem gdzie takowe mogą być . Wybiorę się do zegarmistrza chyba żeby coś tam dopasował :/ a zna ktoś może wymiary tych śrubek ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

musisz isc do salonu i popytac nowa koperte

 

tak czy inaczej albo srubki albo koperta - innego wyjscia nie widze

ewentualnie nowy watch :P

 

jak pojdziesz do zegarmistrza to po dopasowaniu srubek radze nie moczyc zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze dziewczynę mógłbyś oddać mi bo w tym modelu i kilku innych śrubki przekręcają się - więc dobrze zrobiła

koperta jest bardzo miętka - dla mnie to guma lub plastik - fani g-shocka nazywają to uretanem

 

ale, że mam żonę to:

olej kopertę bo w serwisie zapłacisz jak za zborze czyli dobre/około 70% całego zegarka

idź do pierwszego lepszego zegarmistrza i poproś o wkręcenie maksymalnych jakie wejdą w dziurki dekla

a najlepiej jak dodatkowo poprosisz o zmianę uszczelki, z przesmarowaniem jej sylikonem + bateria bo ten modle to chyba nie jest tough solar

tak przygotowany zegarek za średnio 50zł, posłuży Ci dłużej niż przewidujesz ...cool.gif

 

PS. po co go otworzyłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.