Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janek Sarnowski

Wojaczek za 20 zlotych

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego wojaczka ostatnio przyuwazylem na jebaju:

005_093.jpg

003_047.jpg

W cene ciezko bylo mi uwierzyc,ale sobie kliknalem.Dzisiaj przyszedl i musze wam powiedziec,ze szczena mi opadla.Koperta stalowa, piaskowana (na deklu pisze,ze tylko dekiel stalowy,ale sprawdzalem - cala koperta jest ze stali), w srodku kwarcowa miyota (lub jej kopia - nie rozrozniam), 40mm srednicy, w uszach 22mm,pach parciany,konkretny.Wykonanie mozna spokojnie porownac do Seiko 5.

Mial byc do modowania powaznego,ale jak tak na niego patrze to podoba mi sie taki jaki jest.Zmienilem tylko koronke na ciupke wieksza i dodalem kropki lumy na indeksach (seryjnie luma jest tylko na wskazowkach).

Wyglada to to tak (fotki mega slabe, bo ciemno juz - w piatek zrobie ladniejsze):

IMG_0388.jpg

IMG_0389.jpg

IMG_0391.jpg

Ogolnie jest pan bardzo zadowolony :shock:


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj pach na bazarku za dwie dychy (pójdzie jak nic). Będziesz miał darmową sztukę :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło z nową lumą i większą koronką :) Jak za taką kasę spoko zegarek do codziennego użytku bez zmartwień o ryski i inne uszkodzenia :)

 

P.S. Świetny pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.