Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Buczo

Użytkownik
 • Content Count

  2368
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

779 Mistrz

About Buczo

 • Birthday 10/31/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krosno
 • Hobby
  zegarki, architektura, zabytki, starocie

Recent Profile Visitors

1642 profile views
 1. Czy kwarcowe PRXy były/są podrabiane? Trafiłem w sieci na okazyjną cenę, ale sprzedający stosuje klasyczną gadkę nie wiem, to prezent, nie mam żadnych kwitów, a cena bardzo okazyjna. Będę wdzięczny za podpowiedź... Wygląda prawilnie, ale sam nie wiem czy tu jest jakiś haczyk.
 2. Zachciało mi się Volvo V70 II najlepiej 2.4 benzyna. Może komuś stoi niepotrzebne w garażu?
 3. Nie jest to pomocne, bo wyszukiwania wykazują tylko ten jeden zegarek, który mi właśnie uciekł z ogłoszenia. Zresztą tych Citizenów było tyle, że nikt wystawiając je na ogłoszeniach nie wpisuje precyzyjnie oznaczenia referencyjnego. Zbyt tanie i pospolite zegarki. Piszą tylko Citizen titanium i na ogół tak wygląda wstęp do ogłoszeń. Dlatego szukam czegoś podobnego, bo że wypłynie drugi taki w krótkim czasie w ogłoszeniu jest mało prawdopodobne.
 4. Szukam starszego Citizena z przełomu wieków w tytanowej kopercie 38 mm, na bransolecie. Zwykłego kwarca. Koperta zwykła okrągła bez udziwnień.
 5. Uciekł mi z ogłoszenia pewien starszy kwarcowy Citizen. Mam tylko zdjęcie, nie mam dokładnej specyfikacji, numeru ref. Czy są jakieś strony, które mogą mi pomóc w ustaleniu co to za model? Chciałbym go odszukać i zapolować na niego, choć wątpię bo na oko ma już kilkanaście lat i z pewnością nie jest już produkowany...
 6. Wostok bez szybki i sekundnika. Niesprawny, na części lub do naprawy. Cena 20zł + wysyłka
 7. Dzięki Panowie, nie oczekiwałem aż tak dokładnej odpowiedzi. Jakby to powiedział Pan Tadeusz Sznuk w "Jeden z dziesięciu": Można się pomylić o 5 lat Przymnijmy, że faktycznie jest z przełomu wieków.
 8. Wpadł mi w ręce taki mocno zmęczony Junghans. Przypadek bo nigdy jakoś nie miałem do czynienia z takimi zegarami, ale muszę przyznać, że mają one to coś. Szkoda tylko, że stan kiepski. Podpowiecie jaki to mniej więcej rocznik może być?
 9. @petruss naprawdę można sie mile zaskoczyć jakością wykonania za tak śmieszne kwoty. Wzornictwo wprawdzie lekko trąci myszką, ale mi się to akurat podoba 🙂
 10. Nie, same kwarce. Kupowane przypadkiem za grosze. Kilka już się zebrało
 11. Mam dziwne hobby, nie zrozumiesz tego....jestem miłośnikiem marki Fuji Time
 12. Chodzi mi po głowie starszy kwarcowy Aquaracer. Mam coś na oku, ale chciałbym skonsultować stan i podpytać o realną wartość. Czy ktoś kto ogarnia Tagi mógłby się odezwać na PW? Byłbym bardzo wdzięczny za kontakt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.