Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buczo

Użytkownik
 • Content Count

  2,333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

332 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Buczo

 • Birthday 10/31/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krosno
 • Hobby
  zegarki, architektura, zabytki, starocie

Recent Profile Visitors

1,310 profile views
 1. Od dłuższego czasu w moim Risemanie poziom naładowania baterii wskazuje M i nie chce choroba jasna przeskoczyć na H. Czy to już zbliża się jego kres? Ktoś też tak ma?
 2. Nie chce się chwalić, ale niedawno trafiłem jeszcze ładniejszy egzemplarz w złoconej kopercie Niestety wybrakowany mechanizm i też chciałbym go uruchomić. Obawiam się tylko, że nie znajdę dawcy. Gdybyś coś tam działał i miał jakieś klamoty do niego, daj cynk
 3. Ja dziś w takim budziku złożonym z dwóch Poljotów.
 4. Kopałem w zegarkach i znalazłem porządnie wykonaną Ruhlę z radzieckim sercem. Ktoś wie coś na temat kolaboracji między ZSRR, a NRD i innych zegarkach, w których były jeszcze montowane radzieckie werki?
 5. Tak właśnie myślałem. Zniechęcony byłem bo jeszcze latem wybrałem się na taką lokalną małą giełdę i jak zobaczyłem ceny popularesów to automatycznie straciłem ochotę na dalszą penetrację. Z sentymentem wspominam stare dzieje, w których kupowało się zegarki w dobrych cenach i zbudowało się w taki sposób kolekcję. I trochę też smutno, że od myślę 2 lat nie kupiłem żadnego radzieckiego zegarka....
 6. Wypadłem totalnie z radzieckiego świata zegarków. Powiedzcie proszę czy warto jeszcze uderzyć na giełdy staroci? Miałem się dziś wybrać, ale nie wstałem. Zastanawiam się jak z cenami? Czy idzie coś jeszcze wyrwać w dobrych pieniądzach? I w ogóle czy ceny rusków są na podobnym poziomie co 2-3 lata temu czy raczej było jakieś tąpnięcie na + lub - ?\
 7. Jak myślicie warto zainteresować się taką Omegą? Jeśli będę miał zdjęcie mechanizmu to wkleję. Czy ten sekundnik jest oryginalny?
 8. Buczo

  CITIZEN GN-4W-S

  Odkopuje stary temat. Ktoś doradzi jak ustawić funkcje w tym zegarku? Czas mam OK, ale nie kumam dlaczego wskazówka górnej subtarczy jest w innym położeniu niż zero. Chyba w ogóle mam usterkę i nie chodzi stoper. Nie wiem też co oznacza położenie lt-m?
 9. Żal było nie przygarnąć Niestety niesprawna...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.