Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buczo

Użytkownik
 • Content Count

  2,324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

227 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Buczo

 • Birthday 10/31/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krosno
 • Hobby
  zegarki, architektura, zabytki, starocie

Recent Profile Visitors

1,274 profile views
 1. Tak właśnie myślałem. Zniechęcony byłem bo jeszcze latem wybrałem się na taką lokalną małą giełdę i jak zobaczyłem ceny popularesów to automatycznie straciłem ochotę na dalszą penetrację. Z sentymentem wspominam stare dzieje, w których kupowało się zegarki w dobrych cenach i zbudowało się w taki sposób kolekcję. I trochę też smutno, że od myślę 2 lat nie kupiłem żadnego radzieckiego zegarka....
 2. Wypadłem totalnie z radzieckiego świata zegarków. Powiedzcie proszę czy warto jeszcze uderzyć na giełdy staroci? Miałem się dziś wybrać, ale nie wstałem. Zastanawiam się jak z cenami? Czy idzie coś jeszcze wyrwać w dobrych pieniądzach? I w ogóle czy ceny rusków są na podobnym poziomie co 2-3 lata temu czy raczej było jakieś tąpnięcie na + lub - ?\
 3. Jak myślicie warto zainteresować się taką Omegą? Jeśli będę miał zdjęcie mechanizmu to wkleję. Czy ten sekundnik jest oryginalny?
 4. Buczo

  CITIZEN GN-4W-S

  Odkopuje stary temat. Ktoś doradzi jak ustawić funkcje w tym zegarku? Czas mam OK, ale nie kumam dlaczego wskazówka górnej subtarczy jest w innym położeniu niż zero. Chyba w ogóle mam usterkę i nie chodzi stoper. Nie wiem też co oznacza położenie lt-m?
 5. Żal było nie przygarnąć Niestety niesprawna...
 6. Ups właśnie zauważyłem, że kalendarz źle ustawiony....
 7. Mam takie małe marzenie by ożywić stare kwarcowe Seiko. Nie wiecie czy jest tu wśród nas na forum ktoś kto spróbowałby podjąć się takiego tematu?
 8. Takie Kamy to mają spore wzięcie u kolekcjonerów Rakieta również bardzo ładna, a do takich najbardziej pospolitych rusów jak ten Poljot mam również mega sentyment. Tych zegarków było dużo, są proste przez co łatwo naprawialne i tanie w eksploatacji jeżeli mówimy o częściach zamiennych. Jeżeli do tego taki populares w ładnym stanie wiąże się z rodzinną historią to już w ogóle jest wypas i sentyment na zawsze
 9. W jakich latach produkowano te Zarie? Znalazłem ostatnio w rupieciach i przyjemnie tyka
 10. Tylko, że Merida Silex nie mieści mi się trochę w budżecie ;/
 11. Koledzy chce przesiąść się z mojego roweru crossowego na gravela. Pomożecie dokonać rozsądnego wyboru? Mój budżet to max 4k zł. Chciałbym, żeby rower był w miarę dopasowany do moich wymagań. Mam 174 cm wzrostu i problemy z kręgosłupem. Zależy mi na wygodnej pozycji, może nie aż tak pochylonej i niezłym siodełku. Komfort ma dla mnie najważniejsze znaczenie. Chciałbym też aby istniała możliwość podpięcia bagażnika i błotników. Znacie coś co spełnia te kryteria?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.