Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buczo

Użytkownik
 • Content Count

  2,305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Buczo

 • Birthday 10/31/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krosno
 • Hobby
  zegarki, architektura, zabytki, starocie

Recent Profile Visitors

1,210 profile views
 1. Ruski przyrząd do depilacji włosów z nadgarstka. Tylko teraz jedyne 5 zł. Skuteczna metoda na gładszą skórę. Polecam
 2. Być może temat już pojawiał się na forum, ale ostatnio znów zacząłem się nad tym zastanawiać, mianowicie jak oceniacie powszechność występowania radzieckich zegarków w ujęciu kolekcjonerskim? Wydaje mi się, że w Polsce rynek jest dość duży i bogaty, wschód Europy jako macierz to oczywiste, ale na ile ruskie zegarki są obecne w kolekcjach zachodnioeuropejskich? Bo jakby nie patrzeć masa zegarków ma status kultowych i kolekcjonerskich i powinny go zachować. Z drugiej strony ostatnio przeglądam ebaya i zastanawiam się co z tą całą spuścizną zachodnią? Te wszystkie bieda swiss made, buksiaki wszelkiej maści i inne wyroby z dolnej półki zachodniej Europy. Czy takie zegarki są atrakcyjne kolekcjonersko? Dla nas w Polsce przykładowo jakiś Kienzle lub coś z setki klepanych budżetowych szwajcarów raczej nie ma szans na zdobycie popularności i osiągnięcie kultowości? Ciekawi mnie czy tacy Niemcy, Szwajcarzy kolekcjonują takie zegarki? Jeśli są to NOSy to pewnie warto ocalić, ale takie przyszłowiowe złomki na części? Jak myślicie?
 3. No dlatego właśnie zostałem w tyle z kolekcją. Nie penetruję wschodnich rynków... Piękne strzały Panowie!
 4. Ile to ja już razy chciałem sobie zrobić pasówkę na niskiej Mołni...
 5. Aktualne, ceny w dół. Rakieta - sprzedana Czajka - wygląda na to, że realizacja.
 6. Poszukiwana kwarcowa Rakieta na części. Cena 25 zł + koszt wysyłki Przepiękna złocona Czajka. Stan to może nie jest NOS, ale bardzo poszanowany. Odnoszę wrażenie, że więcej rysek nabawiła się poprzez przechowywanie. Na szkle kilka drobnych rysek do polerki i z jakiegoś tajemniczego powodu mała skaza na tarczy na godzinie 4. Zdjęcie od strony dekla pokazuje poszanowanie zegarka. Piękny stan, a jeżeli jeszcze ktoś popracuje nad detalami to będzie już cudo. Zegarek oczywiście sprawny. Rozmiar koperty 32 mm z koronką. Może nosić i Pan i Pani. Ogólnie ładne złocone cacko. Do wzięcia za 95 zł + przesyłka Sprzedaje sam zegarek bez bransolety.
 7. To ja też się podłączę. Zmarł mój zegarmistrz, a prywatnie dobry kolega, z którym zawsze mogłem pogadać o zegarkach i nie tylko. Był to najlepszy zegarmistrz w regionie. W tej chwili nie mam kompletnie pomysłu gdzie mógłbym naprawić zegarek. Ciężko mi zaufać komuś nowego, zwłaszcza, że ostatnio przy prostej robocie jeden spec spieprzył mi zegarek. Koledzy z Podkarpacia, polecicie kogoś w regionie?
 8. Poljot z dedykacją urodzinową na dekielku. Zegarek jest sprawny, ale nie znam dokładności chodu (nakręciłem i póki co śmiga dobrze). Tarcza zegarka na krawędziach ma odbarwienia, na szkiełku i kopercie ryski eksploatacyjne, złocenie Au5. Najciekawszy jest chyba dekiel "W dniu XXXI urodzin, 06.II.1986 r." Fajny, osobisty smaczek Cena realizacja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.