Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

TIMEX t.2M517

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym członkiem forum dyskusyjnego "Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków". Na początku powinienem się przedstawić, a więc to czynię:-)) Mam na imię Przemek, a mój login forumowy to "ladek22". Na razie uczę się dodawania postów i nie wiem czy uda mi się cokolwiek dodać, ale "pierwsze koty za płoty" jak to mówią:-))

Na początku września zakupiłem zegarek marki TIMEX. Zegarek urzekł mnie swą urodą, więc kupiłem go natychmiast. Jest to model t.2M517 . Zrobiłem kilka zdjęć mojego zegarka i zaraz spróbuje zamieścić te fotki w poście. Nie bardzo potrafię robić takie specjalistyczne zdjęcia, więc wybaczcie moją niedoskonałość warsztatową!! Pozdrawiam Przemek:-))

.

post-44476-0-78784800-1322942807_thumb.jpgpost-44476-0-50277600-1322942844_thumb.jpgpost-44476-0-59579700-1322942952_thumb.jpgpost-44476-0-81308800-1322942997_thumb.jpgpost-44476-0-49766100-1322943165_thumb.jpgpost-44476-0-76049100-1322943273_thumb.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

Ja też jestem nowy na forum, ale witam Cię serdecznie.

 

Zegarek wygląda bardzo fajnie, szczególne wrażenie robi podgląd mechanizmu. Gratulacje pierwszego zakupu i trzymam kciuki za zakupy do kolekcji zegarków też z wyższych półek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

Ja tez jestem tu nowym uczestnikiem...

Fajny ten Twoj zegarek...

No to wspolnie bedziemy zdobywac wiedze o zegarkach...

Pozdrawiam.

(Sorki za brak polskich znakow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

Ja też jestem nowy na forum, ale witam Cię serdecznie.

 

Zegarek wygląda bardzo fajnie, szczególne wrażenie robi podgląd mechanizmu. Gratulacje pierwszego zakupu i trzymam kciuki za zakupy do kolekcji zegarków też z wyższych półek!

 

Witaj! Sorrki, że tak późno odpisuje, ale wcześniej nie mogłem. Mój TIMEX jest bardzo solidnym zegarkiem i wart był tych niecałych siedmiuset złotych!! Na zegarki z tzw. wyższych półek mnie nie stać. Moim marzeniem jest zegarek manufaktury Frederique Constant Geneve "Chopin Limited Edition". Jest to zegarek zaprojektowany na okazję Roku Chopinowskiego (2010 rok). Taki zegarek kosztuje w zależności od źródła od 4500 do 6500 PLN!! Drugi wariant o którym marzę i śnię to zegarek z polskiej manufaktury POLPORA z serii muzycznej np. saksofon czy fortepian. Tutaj ceny 3500 - 7500. O wyższej półce mogę więc pomarzyć!! Zastanawiam się nad kupnem SEIKO z żółtą tarczą (kinetyczny)! Pozdrawiam Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

Ja tez jestem tu nowym uczestnikiem...

Fajny ten Twoj zegarek...

No to wspolnie bedziemy zdobywac wiedze o zegarkach...

Pozdrawiam.

(Sorki za brak polskich znakow)

 

Witaj! Sorrki, że tak późno odpisuje, ale wcześniej nie mogłem. Mój TIMEX jest bardzo solidnym zegarkiem i wart był tych niecałych siedmiuset złotych!! Czy Ty masz jakieś marzenie jeśli chodzi zegarek? Jaki chciał byś mieć zegarek? Pozdrawiam Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.