Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kosma

Auguste Reymond

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj to raczej orginalny zegarek ale zauwaz ze zegarek zostal zrobiony dla Tchibo a wiec jako reklamowka nic wielkiego

a opis wielce przesadzony co ci ludzie nie wymysla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tchibo nie Tchibo szafirek jest, ETA cyka a wskazowka plynie B) Wart zakupu czy rejczel nie zawracac sobie glowy ? Tak na marginesie to przeczytalem dziesiatki postow, w ktorych forumowicze pisali, ze niemozliwoscia jest kupienie szwajcarskiego automatu z szafirem do 1000pln (zwlaszcza dzial 'jaki zegarek') :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie podoba to tylko brac popatrz u nas na bazarku przed chwileczka wystawil ktos taki sam zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko czy fakt iz zostal stworzony pod kampanie reklamowa Tchibo nie ma wplywu na jego jakosc?? TO mnie nurtuje, zegarki tej marki to wydatek rzedu kilku tysiecu raczej a tu kilkaset zlotych. Cos musi w tym jednak byc Panie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AR robi zegarki od 300eur do Najdroższy zegarek spotkalem 5000eur caly w zlocie ale jest to firma ktora robi najwiecej zegarkow w przedziale 400 eur do 1000eur a wiec dla przecietnych odbiorcow

a to ze jest to dla Tchibo to musi miec jakis wplyw nie ma sily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zainteresowanie i odpowiedz, sam zegarek bardzo mi sie podoba ale nie moge sie zdecydowac wlasnie przez toTchibo. Do chwili gdy go ujzalem pod choinke mialem sobie wrzucic SKX007 bo diverka mi brakuje bardzo jakiegos, w sumie tak samo jak lotnika ;) Trzeba sie z tym przespac chyba.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zegarek, sprzedałem i nie mogłem sobie odżałować.

Niby nic wielkiego, zwykła ETA, na plus szkło szafirowe (u dołu mineralne) ale tak jakoś podpasował mi wygląd tego zegarka i jego tarcza.

A tym Tchibo nie ma co się przejmować.

Reymond zrobił je dla nich i dlatego są w tak fajnej cenie ale nigdzie tam nie jest napisane, że "Tchibo" a stosunek cena/jakość bardzo dobry.

Jak się podoba to brać, nie marudzić.

 

Edit

 

Tak świeci

 

arlume.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.