Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sokoleoko

Zegarek Casio - prośba o fachową opinię - młodzieńcze lata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

 

Oj dawno nie byłem na tym zacnym forum, ostatnio radziłem się Was n/t chrongrafu (wielowskazówkowego) który dostałem w prezencie niestety to chyba nie dla mnie.

Chyba jednak zdecydowanie bardziej wolę twarde sztuki bez wskazówek z podświetlaniem w nocy "dziwne mając 30 lat - tyle czasu mi to zajeło"

 

Do rzeczy w młodości w technikum jak miałem jakieś 17-18 lat miałem fajny zegarek właściwie identyczny jak:

 

Mój odnośnik

 

 

chciałem się zapytać czy to możliwe że on jest od 10 lat z nami na rynku ? bo dałbym sobie glowe uciść że 12 lat temu miałem taki sam "niestety został mi skradziony z plecaka na W-Fie" i czy ew. zakup u owego sprzedawcy jest bezpieczny ?

Również chciałem zapytać czy jego wystrzymałość i ew. jakość wykonania jest taka jak kiedyś (o ile to rzeczywiście jest ten) a wytrzymywał sporo prawie jak G-shock.

 

Proszę o radę

 

Ew. ten o jle tamten jest podróbką a sprzedawca nie jest szczery : Mój odnośnik - marzenie mojego dzieciństwa.

 

Chciałbym zakupić któryś z powyższych - szukam w miarę bezawaryjnego elektronika który posłuży parę lat i nie jest kiepsko wykonany jak Carls Delon.

 

Proszę o wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bardzo kolego dziękuję za odp.

 

Mam jeszcze jedno pytanko czy wkładka/elektronika to dalej ta sama konstrukcja czy ew. ktoś coś zmieniał poprawiał ? czy dalej klepią to jak dawniej ? czy może to jakieś stare leżaki magazynowe które w ówczesnym czasie nie zostały sprzedane ? bo z tego co czytałem to zegarki te są prawie jak Gshock i nie wiele im ustępują tylko zależny jaki się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.