Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bromkur

Orient FEV0M001BT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z Was ma ten model zegarka - Orient FEV0M001BT?

Jakie się prezentuje na żywo, wady, zalety. To chyba jeden z nowszych modeli, nie spotkałem recenzji dlatego pytam, a spodobał mi się.

Orient Executive CEV0M002B

W linku wyżej filmik z tym samym zegarkiem tylko na pasku.

Może ktos coś doradzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model podoba mi się bardzo i to od dawna...cudo. Znalazłem go w necie za 499 zł, to świetna cena! Kiedyś kosztował 750. Niestety nie zauważyłem żeby ktoś się nim chwalił na forum. Możesz stać się pierwszym oficjalnym posiadaczem tego zegara, a ja chętnie przeczytam Twoją recenzję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie idzie do mnie, no niestety zapłaciłem trochę drożej (570). Mam nadzieję, że będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie! Więc czekam na pierwsze wrażenia. Jeśli możesz, zrób kilka fajnych zdjęć i wklej tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos musicmann, gdzie mozna go było nabyc za 499 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 499 znalazłem ten model, ale na pasku, w jakimś sklepie internetowym. Widzę, że ten który kupiłeś Ty jest na bransolecie, tak więc cena 570 zł jest bardzo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiście na bransolecie i już jest u mnie. Super zegarek za stosunkowo niewielkie pieniądze, szkoda ze tak mało popularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek za stosunkowo niewielkie pieniądze, szkoda ze tak mało popularny.

Przecież to jest zaletą, a nie wadą! Ciesz się zegarkiem, którego być może nmie spotkasz na innej ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo...prezentuje się całkiem ładnie :) jak będziesz miał czas to pstryknij parę fotek dekla, ujęcie boczne i jakieś z nadgarstkiem. Ten zegarek nawiązuje wg mnie trochę do amerykańskich samochodów z dawnych lat, ma swój niepowtarzalny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.