Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

musicmannn

Użytkownik
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  zegarki i wiele innych:)

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. W Tarnobrzegu też wszystko gra Szkoda, że będę w domu dopiero wieczorem. Dla tych emocji warto było czekać!
 2. Koledzy poszukuje koła sekundowego do mechanizmu MOŁNIA 3603 (mowsza rersja 3602 z amortyzacja balansu). Mechanizm montowany był m in. w Aviatorach. Może jest ktoś z Warszawy kto moze mi pomóc?
 3. Chciałem przypomnieć jak ma z założenia wyglądać tarcza zielonej wersji. Nie trzeba mieć skalibrowanego monitora, ustawionego balansu bieli itd. itp., żeby stwierdzić, że zielony jest za jasny i ma błyszczącą powierzchnię- a powinna być to ciemna zieleń bez połysku, a szary jest natomiast za ciemny i nie posiada "szlifów".
 4. QV będzie możliwość zakupienia samych tarcz?? Można by je sobie na własną rękę zmieniać np. w nielimitce ( z uwagi na bezel). Może jak zamówiłbyś większą ilość tarcz, nie byłoby takich problemów z jakością i dostawcami?
 5. QV ja mogę czekać, ale pokaż nam te nowe projekty tarcz A jeśli nie chcesz teraz to kiedy będziesz mógł? Bo jak będą spoko, to biorę obie
 6. Oj przydałyby się lepsze zdjęcia, bo to powyżej nie działa na wyobraźnię ale dzięki za chęci. IMO lepiej się prezentyje na meshu vintage (z blaszaną osłoną teleskopu).
 7. Ile głów, tyle zdań Mi np. mój pomarańczowy Monster podoba się bardzo, ale to bardzo na czarnum NATO z pomarańczowym, cienkim paskiem w środku. Co do naszego projektu, to nie widzę inne opcji niż 20 mm w uszach dla zegarka który ma nawiązywać do minionej epoki. Nawet gdyby nie nawiązywał to też uważam, że 20 mm dla tej koperty to strzał w 10
 8. Kumpel kupił swojej żonie na urodziny kozę... prawdziwą i dającą mleko kozę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.