Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sp4wN

atlantic 52752.41.65

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym modelu? Już od dłuższego czasu szukam jakiegoś zegarka i wydaje mi się, że ten Atlantic to może być właśnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Mechanizm nie powala - ETA 2824, jeśli będziesz go intensywnie eksploatował, to pewnie synowi nie będziesz miał co przekazać. ;)

 

Ale jeśli to zegarek od świeta, to moze być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od święta mówisz? Wydawało mi się, że ta ETA (mimo, że podstawowa) będzie ok. Myślałem też nad Le Locle (ten sam werk), on też byłby od święta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Tzn, myślałem o długotwałym użytkowaniu. Oczywiście ten werk będzie działał bez problemu przez parę lat, ale musisz mieć świadomość, że producenci chyba opuszczali w szkole przedmiot materiałoznastwo. Niestety, ten model ETY, i nie tylko ten jest produkowany z dośc podłych materiałów. I nie ma co liczyć na długowieczność. Ale to już chyba znak naszych czasów, "produkcja na parę lat". A potem albo wymiana części, albo kosz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patrząc na cena/jakość pomiędzy w/w? Ogólnie ten Atalntic wychodzi wyjątkowo tanio (akurat na tej aukcji). Warto się pokusić na tego Atlantica czy lepszy byłby Le Locle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.