Aroo 0 #1 Napisano 1 Lutego 2012 Witam ,Posiadam zegarek Citizen eco drive AT4008-51E bardzo mi się podoba ale...właśnie jak zwykle jest jakieś ale.Posiadam instrukcje w j.angielskim a poszukuje do w/w zegarka instrukcje w j.polskim.Czy ktoś wie gdzie można ową instrukcje znaleć?? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aroo 0 #2 Napisano 1 Lutego 2012 Aha,chciał bym również poznac opinie o tym zegarku,jakie są plusy,może ma jakieś wady?? Z góry dziękuje 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kamilspider 70 #3 Napisano 16 Stycznia 2016 Trochę lat minęło, może teraz ktoś ma jakieś doświadczenie i opinie związane z tym modelem? Też mi się podoba i myślę o jego zakupie.Jakieś fotki? 0 "Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość." Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Adamex 6 #4 Napisano 17 Stycznia 2016 Fotki to chyba nie problem https://www.google.pl/search?q=Citizen+eco+drive+AT4008-51E&client=opera&hs=07I&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi-tNWV-bHKAhXIn3IKHcEWBTAQ_AUIBygB&biw=1517&bih=742&dpr=0.9#imgrc=aHbVjixoSPDYYM%3AZegarek ladny, ale klasyczne tarcze sa dla mnie zdecydowanie ładniejsze, data godzina + dzien i starczy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szuwar1978 72 #5 Napisano 18 Stycznia 2016 Tez chciałem kupić ten model bo jest świetny ale ma jedna wadę brak synchronizacji radiowej dla naszej strafy czasowej. Nawet o tym nie pomyślałem. Uswiadomił mnie jeden z kolegów. Jeżeli komuś to nie przeszkadza to zegar super... ja jednak chciałbym korzystać ze wszystkich dobrodziejstw technologicznych które oferuje.... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach