Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

POGAWĘDKI PRZY PIWKU NA TEMATY RÓŻNE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam.

Któryś z uczestników forum (tak, trochę półżartem) zaproponował żebyśmy usiedli o umówionej godzinie przed kompem z piwkiem w ręku i rozmawiali na temat zegarków. Co Wy na to :?:. Link już jest, teraz trzeba się zaopatrzyć w browar i nawijamy... :wink:

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Taaaa, myślę, że powoli wyłania się krąg do stałych dyskusji, poza tym rzeczywiście (inny temat) możemy się kiedyś zebrać razem na zakupy. Ja w najbliższym czasie (2-3 miesiące) wybiorę się do Stuttgartu (Mariusz!) po trzeciego Breitlinga (Avenger Seawolf). Gdybyśmy pojechali w kilku, byłoby nie tylko miło, ale i taniej (pogadam z Ralfem Haeffnerem). Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Misiek,

masz kontakt z Ralfem Haffnerem :?:. No to bardzo dobrze się składa. Faktycznie, chyba warto by było się wybrać ponieważ Ralf ma sporo ciekawych zegarków, a ja jestem zainteresowany zakupem jednego z nich.

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Pewnie nie jestem ulubionym klientem Haffnera, ale myślę, że są ze mnie zadowoleni, poza tym lubię czasami pograć z nimi kontaktując się z site'ów z innych krajów, z polskiego adresu po niemiecku, z zagranicznego - po angielsku. Tak powalczyłem o dobrą cenę na mojego Navitimera 1952 QP. 25% taniej! Germanwings za 100 Euro, hotel IBIS na Marienplatz za 60 Euro i sprawa załatwiona. Ostatni raz byłem u niego na początku listopada.

Trzeba się jednak umówić odpowiednio wcześniej, bo w sklepie na Eberhardtstr. nie ma wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mariusz dotarłem tutaj po "literówce"- nie mylić z litrówką czy półlitrówką :wink: :twisted:

Czy to ten pomysł, o którym pisałeś przy wyżej wymienionej :?: :wink:

Jestem jak najbardziej ZA :!:

Takie luźne pogawędki przy piwku dobrze wpłyną nam na psychikę ;)

Troszkę gorzej na psychikę mojej "współlokatorki", ale co tam :wink: :)

 

Z pozdrowieniami

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.