Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gorzel

Warszawa: profesjonalna polerka koperty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Szukam miejsca w Warszawie gdzie oddać Mark XVI na polerkę koperty. Wiem jedynie, że robią to w Od czasu do czasu. Czy koledzy bardziej doświadczeni w tym temacie mogą zaproponować alternatywne lub najbardziej polecane w stolicy miejsce do polerki koperty w świeżym zegarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł, bo mark XVI ma całą kopertę szczotkowaną. Tak czy inaczej pan Andrzej w OCDC jest dobrym adresem bo zajmuje się serwisem IWC na Polskę i odświeżanie kopert IWC to jego chleb powszedni, jako że jest to jedna z podstawowych czynności serwisowych podczas przegladu IWC.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Tak też myślałem. Wpadnę do p. Andrzeja, zobaczymy co się da uradzić.

 

Dzięki.

 

Nie wiem czy to dobry pomysł, bo mark XVI ma całą kopertę szczotkowaną. Tak czy inaczej pan Andrzej w OCDC jest dobrym adresem bo zajmuje się serwisem IWC na Polskę i odświeżanie kopert IWC to jego chleb powszedni, jako że jest to jedna z podstawowych czynności serwisowych podczas przegladu IWC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.