Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl Test: Linde Werdelin SpidoSpeed DLC

Rekomendowane odpowiedzi

Sportowy chronograf powinien być niezawodny, precyzyjny, komfortowy i mieć charakter. SpidoSpeed – propozycja duetu Morten Linde - Jorn Werdelin to wszystkie te cechy plus dodatkowy smaczek – genialny design.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem bardzo, kiedy ktoś w naszym kraju zdecyduje się na zegarek LW ;)...i czy to będę ja.

 

Zegarek świetny, chociaż zdaje sobie sprawę, że na nasze warunki może być nieakceptowalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wydawało mi się że jest ogromny, ale na filmie nie wygląda na duży. Na pewno nie można mu odmówić oryginalności, chociaż z daleka wygląda jak lepszy G-Shock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że jest ogromny, ale na filmie nie wygląda na duży. Na pewno nie można mu odmówić oryginalności, chociaż z daleka wygląda jak lepszy G-Shock.

Rozmiarowo jest spory (46x44mm) - na żywo już tak nie przytłacza, wręcz zaskakująco dobrze się prezentuje nawet na małej łapie.

 

Co do skojarzeń z G-Shockiem - ja takowych nie mam, ale wolał bym wersję wstali. Cała z różowego złota tez jest rewelacyjna, ale już bardzo droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.