Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ALAMO
:oops:

.....choć mam wrażenie, że jest Tu zamontowana nowa koronka...

 

Też mi orisowato wyglądała trochę :-/ Ale zegarek był w pudełku praktycznie, z fabrycznymi teleskopami jeszcze... Więc nie podejrzewam wymiany koronki (bo i po co ? żeby ją urwać trzeba by nosić )... Chłopaki, widział ktoś kiedys taką w Sławie ?? Bo jakby co, to mam dawcę na przeszczep :-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misinek-czego ty szukasz? Czajek i Łuczy u mnie odtstatek :)

Gorzej z seiko...

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:oops:

.....choć mam wrażenie, że jest Tu zamontowana nowa koronka...

 

Też mi orisowato wyglądała trochę :-/ Ale zegarek był w pudełku praktycznie, z fabrycznymi teleskopami jeszcze... Więc nie podejrzewam wymiany koronki (bo i po co ? żeby ją urwać trzeba by nosić )... Chłopaki, widział ktoś kiedys taką w Sławie ?? Bo jakby co, to mam dawcę na przeszczep :-)...

 

Jako, że miałem kiedyś i złotą i srebrną to na 99% mogę powiedzieć że były to takie jak w kolekcji Wocia19 - zaostrzone lekko na końcu :

post-7161-0-76808300-1330798011.jpg

 

jednak może przez przypadek miałem takie same...ale wątpię....koronka była zajechana i zegarmistrz wymienił mi na taką jak ty teraz masz...

 

8) Po głębszym przyjrzeniu widać, że ta "bulwiasta" lepiej jes spasowana od strony werku niż ta "chudsza".

A może mnie oczy mylą.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy Moser słusznie prawi takie koronki ze stożkowym zakończeniem są standardem w Sławach - u mnie wszystkie lodówki + 3 inne modele razem 9 szt. i u wszystkich właśnie takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
8) Po głębszym przyjrzeniu widać, że ta "bulwiasta" lepiej jes spasowana od strony werku niż ta "chudsza".

A może mnie oczy mylą.....

 

Ja też się właśnie głeboko ;-) zastanawiam, dlatego też dzisiaj już nie będę wymieniał, ale jutro dawca straci narząd :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hy Moser słusznie prawi takie koronki ze stożkowym zakończeniem są standardem w Sławach - u mnie wszystkie lodówki + 3 inne modele razem 9 szt. i u wszystkich właśnie takie.

 

Więc .....................

ALAMO drogi gdybyś w swym rozczarowaniu postanowił Ową "niepełnowartościową" Sławcię posłać między ludzi....

jestem pierwszy chętny - ze 30pln dam...

 

:wink: a i za przesyłkę zapłacę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Hy Moser słusznie prawi takie koronki ze stożkowym zakończeniem są standardem w Sławach - u mnie wszystkie lodówki + 3 inne modele razem 9 szt. i u wszystkich właśnie takie.

 

Bo to jest chyba chłopaki standard ogólny - w Poljotach przecież są takie same.

Na szczęście mam jeszcze jedną lodówkę na rozbiórkę, to będzie piknie :-) Ale za cholerę nie kumam, czemu w tej jest wymieniona koronka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALAMO drogi gdybyś w swym rozczarowaniu postanowił Ową "niepełnowartościową" Sławcię posłać między ludzi....

jestem pierwszy chętny - ze 30pln dam...

 

:wink: a i za przesyłkę zapłacę 8)

 

Też bym chętnie przygarnął gdyby pojawiła się okazja. Mam taką złoto-żółtą (jak na foto), ale muszę przyznać czarna jest bardziej "rasowa" :) - do tego czarna plecionka 8) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Więc .....................

ALAMO drogi gdybyś w swym rozczarowaniu postanowił Ową "niepełnowartościową" Sławcię posłać między ludzi....

jestem pierwszy chętny - ze 30pln dam...

 

:wink: a i za przesyłkę zapłacę 8)

 

O dzięki Ci Łaskawco że mnie z tej opresji chcesz wybawić ;-D... Ale myślę że jutro się sam wybawię, i zdjęcia wam pokażę, żebyście już nad mym losem nie płakali, koledzy kochani ;-D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

ALAMO ---> może użyto ją na przeszczepy ? oddała fabryczną szpiczastą koronkę (bo np. była NIEZBĘDNIE gdzieś spotrzebna) a dostała co było pod ręką ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym chętnie przygarnął gdyby pojawiła się okazja. Mam taką złoto-żółtą (jak na foto), ale muszę przyznać czarna jest bardziej "rasowa" :) - do tego czarna plecionka 8) ...

 

LUB Gruby skórzany pach....w stylu :

 

post-7161-0-15418800-1330798066.jpg

 

MR@Wa wielki był :shock: pomysłowość, wzornictwo i kolorystyka.....

....profesjonalizm w każdym calu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALAMO - z takimi koronkami nie ma kłopotu, ostatnio wymieniałem, u zegarmistrza ok. 6 PLN szt. z założeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
ALAMO - z takimi koronkami nie ma kłopotu, ostatnio wymieniałem, u zegarmistrza ok. 6 PLN szt. z założeniem.

 

Ja mam takie u siebie w korytku :-)

Ale pacha muszę faktycznie popróbować - założyłem taki cienki czarny, a mam fajny brąz z przeszyciem. Jutro z rana przełożę, zmienię koronkę, i pstryknę - zobaczycie efekta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
No to pozazdrościłem Alamo czarnej Sławy i nabyłem w drodze kupna na aledrogo:

 

No pikna!

Ale moja i tak jest bardziej czarna ;-)...!!

Za to z koronką chwilowo się poddałem, bo owszem, mam oryginał, ale TROCHĘ pościerany na rantach - nie pasuje do mojej funkiel nówki :-)! W poniedziałek się przejdę do znachorów moich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
ALAMO ---> może użyto ją na przeszczepy ? oddała fabryczną szpiczastą koronkę (bo np. była NIEZBĘDNIE gdzieś spotrzebna) a dostała co było pod ręką ...

 

A tak mogło być. Tak czy siak, zepsuliście mi weekend, wczoraj ze smutku nad moim niepełnowartościowym zakupem :-> obaliłem cały browar ze spiżarki i dzisiaj bolała mnie głowa rano ;-)!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pikna!

Ale moja i tak jest bardziej czarna ;-)...!!

 

Zdjęcia nie moje - z aukcji. Jak dotrze do mnie to pstryknę po swojemu :D

 

Za to z koronką chwilowo się poddałem...

 

W tej z allegro koronka też jakaś płaska a nie stożkowa, a że nie najpiękniejsza to chyba też do doktora po nową :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to pozazdrościłem Alamo czarnej Sławy i nabyłem w drodze kupna na aledrogo:

 

[url="post-7161-0-14958100-1330798191.jpg"]Obrazek[/url]

 

Kolega się ciutkę wciął w buisness....ugadałem się z Nemo że 30 bedzie z wysyłką

:D

trudno....

Next time....

Kto pierwszy ten lepszy....

GRATULACJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega się ciutkę wciął w buisness....ugadałem się z Nemo że 30 bedzie z wysyłką

:D

trudno....

Next time....

Kto pierwszy ten lepszy....

GRATULACJE

 

Nie wiedziałem - byłem jedynym licytującym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałem - byłem jedynym licytującym :D

 

Spoko, od rana miałem zalicytować, ale jakoś - próba "zrozumienia" nowego designu i układu na forum spowodowała, że ....przeleciała mi aukcja :D

Nie byłoby oferty była by i tak moja.

A tak jest Twoja :D

Fotki poprosimy za to jakieś ŁAdne :lol:

PS

Jak ci taka "wojskowa" Sława nie przypasi, i bedziesz chciał puścić do ludzi - daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fotki poprosimy za to jakieś ŁAdne :lol:

PS

Jak ci taka "wojskowa" Sława nie przypasi, i bedziesz chciał puścić do ludzi - daj znać :D

 

OK. Do fotek się przyłożę - myślę, że w przyszłym tygodniu do mnie przyjedzie.

Jakby co - tzn. gdyby nie podeszła - jest Twoja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby co - tzn. gdyby nie podeszła - jest Twoja :D

 

OK, mnie za pierwszym razem nie do końca podeszła, teraz mam większy odchył w stronę rusków więc czuję Przyjażń Polsko-Radziecką :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO

No pikna!

Ale moja i tak jest bardziej czarna ;-)...!!

 

Zdjęcia nie moje - z aukcji. Jak dotrze do mnie to pstryknę po swojemu :D

 

Za to z koronką chwilowo się poddałem...

 

W tej z allegro koronka też jakaś płaska a nie stożkowa, a że nie najpiękniejsza to chyba też do doktora po nową :lol:

 

Nawet jak pstrykniesz po swojemu - to moja i tam będzie czarniejsza ;-)!!

 

Za to co do pozazdroszczenia :-) - to ja ci z kolei lodóweczek zazdrościłem, więc już mam trzy :-> Luudzieee... Wymyślanie kitów dla żony staje się coraz cięższe ;-)!! Co mnie szczególnie martwi w kontekście faktu, że musze koniecznie wyposażyć się w serię takich Rakiet jaką masz w avatarze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś usłyszałem że "mężczyzna jakieś hobby musi mieć - jeśli nie ma to znaczy, że zdradza żonę!" do mojej małżonki to trafiło i jakoś znosi, bo żeby zaakceptowała to powiedzieć nie mogę. Wciągam ją np. przy doborze pasków do zegarków, ale o niczym więcej mowy być nie może. Co do kitów to szykuj nowe, bo w przygotowaniu nowe miniserie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Kiedyś usłyszałem że "mężczyzna jakieś hobby musi mieć - jeśli nie ma to znaczy, że zdradza żonę!" do mojej małżonki to trafiło i jakoś znosi, bo żeby zaakceptowała to powiedzieć nie mogę. Wciągam ją np. przy doborze pasków do zegarków, ale o niczym więcej mowy być nie może. Co do kitów to szykuj nowe, bo w przygotowaniu nowe miniserie :D

 

Z moją mam to samo :-) - dobór paska to szczyt zainteresowania. Chociaż to konserwatystka jest, więc brązowy pach do czarnej tarczy jej się nie spina ...

A co teraz zbierasz :-)?? Ja się rzuciłem na Poljoty - telewizorki. Jak dobrze pójdzie, to pokażę w piątek też :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.