Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Darek, a że spytam, dlaczego w kolekcji masz podwójne egzemplarze? tak z ciekawości, bo moje zestawy zawsze się czymś różnią :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek, a że spytam, dlaczego w kolekcji masz podwójne egzemplarze? tak z ciekawości, bo moje zestawy zawsze się czymś różnią :wink:

 

A co to takiego ? mam podwójne, potrójne egzemplarze. Ja na przykład kupowałem wszystko co tylko w dobrym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to takiego ? mam podwójne, potrójne egzemplarze. Ja na przykład kupowałem wszystko co tylko w dobrym stanie

 

Jak kupuje to zazwyczaj taki którego nie mam i mi się podoba. Jak już takiego mam to drugiego nie biorę. A część moich podwójnych egzemplarzy jest w temacie http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=16436

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek, a że spytam, dlaczego w kolekcji masz podwójne egzemplarze? tak z ciekawości, bo moje zestawy zawsze się czymś różnią :wink:

 

W zasadzie dwóch dokładnie takich samych nie mam. Jeśli już to serie jak lodówki, czy rakiety takie jak z mojego awatara. Te dwa budziki są bardzo podobne jednak ten z czerwoną sekundą ma jaśniejszą (białą) tarczę, ten ze srebrną sekundą ma tarczę wpadającą w beż, ecru?. Być może tak mu się porobiło ze starości :lol: . Co do sekundników nie mam przekonania czy od nowości były różne!

Co do idei posiadania podwójnych egzemplarzy - jeśli uda się trafić w dobrym stanie, za dobre pieniądze zawsze wezmę. Łatwo wymienić na inny, interesujący mnie egzemplarz, czy po prostu odsprzedać z zyskiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyleciał do minie w tygodniu ale dopiero dziś była okazja na pstryknięcie w dziennym świetle i pochwalenie się:

 

post-12389-0-34299100-1330794148.jpg

 

Fotka słaba, ale wierzcie, stan rewelacyjny :lol:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzc-1985

Kolego rproch dochodzą do Ciebie PM?? Wysyłałem ale nie odp.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie udało się nabyć jakiś czas temu taką oto Rakietkę :lol:

post-7161-0-45816500-1330794161.jpg

 

Klasyczna, czytelna i ...elegancka....uwielbiam ją :lol:

 

post-7161-0-53472800-1330794162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)i jeszcze zdjęcie rodzinne:(...)

Gratuluję.

Może tez taka rodzinkę założę :)

Wszak Poljot budzik był moim pierwszym zegarkiem...


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy mosera jest nowsza. Widnieje na niej zapewne napis nie cccp tylko rosja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hy mosera jest nowsza. Widnieje na niej zapewne napis nie cccp tylko rosja

 

:)

Ani jedno ani drugie.... :wink:

...na moim widnieje napis - MADE IN USSR :)

Poza tym On lub Ona jest chyba z wczesnych lat '80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Toż to nie Łucz a Słucz :wink: !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Hy Moser --> Twoja Rakieta to postać "kanoniczna" tego modelu (25 lat temu dostałem taką na komunię) - ta podobna poniżej to albo późniejsza wariacja albo składak (wskazówki od rakiety all-dial fi 39 mm bez koronki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hy Moser --> Twoja Rakieta to postać "kanoniczna" tego modelu (25 lat temu dostałem taką na komunię)

 

Ja dostałem japończyka z melodyjkami.....inne czasy.....i Życzenia z kopertami z których uzbierało się na tyle, że starczyło na radiomagnetofon marki Kasprzak - ale nie insynuuję iż Ów Kasprzak był...... :twisted: "Kanoniczny" :evil:

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Kasprzak jest kanoniczną wersją radiomagnetofonu z PRL- u :) . A w kwestii nabytków ustrzeliłem sobie rakiete "kostkę" ale nijak nie mogę jest sfotografować :) tak tarcza błyszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kasprzak jest kanoniczną wersją radiomagnetofonu z PRL- u :) . A w kwestii nabytków ustrzeliłem sobie rakiete "kostkę" ale nijak nie mogę jest sfotografować :) tak tarcza błyszczy

 

Trzeba mieć:

-rprochówkę

-aparat fotograficzny

- filtr polaryzacyjny

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

A ja nie mam (jeszcze) nic z powyższych oprócz czterech aparatów więc czekam na naturalne światło dzienne :) .

EDIT : No i w końcu jest zdjęcie na którym cokolwiek widać http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f3f2a2c1084e56d.html . Mam jeszcze drugą taką z CUDOWNYM cyfrblatem ale na razie jest zdechła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, jeśli chcesz mieć lepsze zdjęcie w naturalnym świetle, to w słoneczny dzień wybierz jakieś zacienione miejsce - nie będzie cienia i refleksów.

 

A propos zdjęć - właśnie wyciągam sprzęt i zabieram się za sesję foto - kilka zegarków wróciło od doktora i będzie co pstrykać, w tym komplet lodówek do Galerii :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Teraz taka ponura pogoda a dziś jak na złość słoneczko wylazło... Myślę, że jak sobie wystrugam "erprochówkę" to nawet u mnie na parapecie w takim oświetleniu będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

nie chcę Cię martwić ale wskazówki (oprócz sekundnika) są "z innej parafii" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bali_82
nie chcę Cię martwić ale wskazówki (oprócz sekundnika) są "z innej parafii" ...

 

W ogóle ten zegarek jakiś poskładaniec :)

Dekiel nie dość że ma od zegarka rosyjskojęzycznego to z modelu "Au20m"

Mimo wszystko bardzo mi się podoba i takiej wersji sie trzymajmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

powygrywałem takie na allegro (dwie) - jak przyjdą to zobaczymy jakie "rzeźby" mi się dostaną (na zdjęciach obie jednak mają wskazówki właściwe czyli delty)

EDIT : a dziś przyszedł ten http://www.allegro.pl/item294147546_294147546.html - jest zaj ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.