Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maniamana

Jak otworzyć kopertę takiego zegarka? KURZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o posiadanym przeze mnie zegarku, wiem już co nieco o firmie, chcę jeszcze pokazać na forum mechanizm, może coś więcej się dowiem jeszcze.

 

Oto zegarek: http://pokazywarka.pl/71uw58/

 

Jak go otworzyć i czy mogę zrobić to sama, czy raczej powinnam iść do zegarmistrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go otworzyć i czy mogę zrobić to sama, czy raczej powinnam iść do zegarmistrza?

Jeżeli zadajesz takie pytanie, to lepiej idź do zegarmistrza. Każdy zegarmistrz powinien to zrobić gratis, a samemu można przy dużej niewiedzy zegarek uszkodzić niestety, pomimo to, że jego otwarcie jest w zasadzie proste.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zadajesz takie pytanie, to lepiej idź do zegarmistrza. Każdy zegarmistrz powinien to zrobić gratis, a samemu można przy dużej niewiedzy zegarek uszkodzić niestety, pomimo to, że jego otwarcie jest w zasadzie proste.

 

Dziękuję za odpowiedź, tak właśnie zrobię, udało mi się powstrzymać swoją ciekawość:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.