Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Narfas

Obligatoryjnie czy fakultatywnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewny, czy to obowiązkowe na tym forum, ale dla przyzwoitości się przywitam.

Zarejestrowałem się, bo cholernie mnie wkurzały nie wyświetlające się obrazki. B)

 

Coś o sobie? Kolekcja kilkunastu sztuk (nie chce mi się liczyć), jakoś po połowie automatyki/mechaniczne i kwarce. Z tego bez poczucia zażenowania odważam się założyć może połowę (nie jednocześnie, gdyby ktoś miał wątpliwości).

Jakieś osobiste szczegóły, które nie obrażałyby moralności? MAM DUŻY... nadgarstek. Z tego też powodu opisy typu "duża męska linia 35mm" wzbudzają mój pełen niedowierzania uśmiech.

 

Swoją drogą, ciekawa sprawa. Jeszcze nie tak dawno 32-33 mm to były jak najbardziej normalne męskie zegarki. Teraz wyglądają jakoś tak... niepoważnie. Mam ze 2 takie garniturowce i leżą po szufladach. Może ma to związek z tym, że kobiety coraz częściej zakładają męskie modele. Ciekawe, jak się ma w związku z tym rynek zegarków typowo damskich.

 

Jakieś krępujące szczególiki? Niedawno przegapiłem aukcję zdekompletowanego Angelusa na znanym portalu aukcyjnym. Poszedł za jakieś 250. :angry:

 

Tyle o sobie, teraz będę Was zanudzał na innych subforach, ahaha.

 

Przy okazji, jeśli to ktoś czyta, to może mógłby mi polecić zegarmistrza w Poznaniu, który potrafiłby chociaż zakręcić dekiel bez rozwalenia gwintu (mam złe doświadczenia).

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.