Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Katarzyna6

Jaki damski DOBRY zegarek kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Ekspertów :)

 

Serdecznie proszę Was o radę dotyczącą zakupu zegarka. :)

 

Przyznaję, że żeby Was nie zasypywać kolejnym takim samym tematem, szukałam na Forum odpowiedzi na pytanie "Jaki DOBRY damski zegarek kupić?", ale niestety zauważyłam pewną prawidłowość - możliwe że słuszną, nie spieram się ;) - że mężczyzna szuka zegarków dobrych a kobieta, lub meżczyzna dla kobiety, ładnych. I właśnie z tych powodów nie znalazłam przydatnych dla siebie informacji, gdyż najwyraźniej drzemie we mnie więcej mężczyzny. ;)

 

Poszukuję bowiem zegarka dobrego, solidnego, wytrzymałego, choć mam budżet przewidziany w wysokości ok. 500 zł, więc domyślam się, że mocno zawęża to pole manewru. Oczywiście wygląd, jak dla każdego, też ma znaczenie ale mniejsze. Podobają mi się zegarki z tarczą prostokątną i skórzanym czarnym paskiem, ponieważ zależy mi na uniwersalnym wyglądzie, coś co będę mogła nosić na codzień, ale do wieczorowej sukienki też będzie pasował.

Zwrócił moja uwagę wyglądem zegarek Pierre Lannier (w załączniku), ale ponieważ nie mam zaufania do Aparta a jednocześnie nie znam kompletnie marki Pierre Lannier - zaczęłam szperać i przeczytałam na Forum, że to marny wybór bo dzieje się z tymi zegarkami dokładnie to czego chcę uniknąć, czyli po paru tygodniach ściera się powłoka.

Bardzo proszę wiec Was o radę - jakiej marki zegarek wybrać, żeby wydając 500 zł móc z niego korzystać lata a nie tygodnie. :)

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź ,

 

Pozdrawiam.

post-48937-0-99960400-1334756811_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nei chcesz, aby z zegarka schodziła powłoka, w tym budżecie kup zegarek wykonany ze stali.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybka odpowiedź ;)

 

Wśród jakich Firm warto szukać? Na co zwóćić powinien uwagę taki laik jak ja, stawiając na jakość ale za 500 zł?

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, za 500 PLN też są dobre zegarki, ale nie sygnowane nazwiskiem projektanta, bo te zazwyczaj są podłej jakości, choć nie zawsze :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORIENT CNRAP003W0 - moja propopyzcja, troche krzykliwy ale może Ci podejdzie (wrzuć w google)

 

 

EDIT : Popatrz najlepiej sama wsród zegarków Orient, Casio, Adriatica i Lorus,


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, domyślam się że jeśli zegarek jest sygnowany nazwiskiem projektanta, chcąc mieć nie tylko wygląd ale i jakość, trzeba zapłacić więcej. :)

Czyli trzymać się firm Tissot, Seiko, Citizen lub Certina i powinnam znaleźć DOBRY zegarek na długi czas użytkowania w tej cenie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORIENT CNRAP003W0 - moja propopyzcja, troche krzykliwy ale może Ci podejdzie (wrzuć w google)

 

 

EDIT : Popatrz najlepiej sama wsród zegarków Orient, Casio, Adriatica i Lorus,

 

 

Faktycznie może trochę za krzykliwy dla mnie - no i biały, czyli nie za bardzo dla mnie ;)

Ale wielkie dzięki za sugestię i Firmy wśród których szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, jak najbardziej , bodane firmy są OK. Wysłałem Ci pw.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, jak najbardziej , bodane firmy są OK. Wysłałem Ci pw.

 

OGROMNE dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodałbym zegarki marki Zodiac. Są tam modele i typowo kobiece, i unisex (przyjrzyj się np. serii seadragon). Ładne, funkcjonalne i ze szwajcarskim mechanizmem kwarcowym w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.