Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Irc

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Irc

 • Birthday 09/27/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Hobby
  Motocykle, WSBK, Militaria, Zegarki
 1. Ciekawy temat Moje marzenia są dość skromne - zawsze marzyło mi się fajne kwarcowe chrono. A moimi faworytami są: Orient Neo 70's Geckota C-01
 2. Koledzy, mam takie pytanie: Jakiś czas temu wpadł mi w oko Hamilton Pan Europ - a wpadł tak głęboko, że to będzie najbliższy cel zegarkowy. Znalazłem w Internecie informację, ze Pan Europ w wersji z niebieską tarczą ma dwie referencje - H35405941 oraz H35405741. Oglądałem zdjęcia tego Hamiltona, wyszukując po obu referencjach, nie doszukałem się jednak różnic pomiędzy nimi. Stąd pytanie: czym one się różną?
 3. Tryt ma okres połowicznego rozpadu wynoszący 12,33 lat. To oznacza, że po tym czasie będzie świecił o połowę słabiej, niż teraz. Ale nawet wtedy nie powinieneś mieć miał kłopotów z czytelnością wskazań zegarka - te mogą wystąpić dopiero po kolejnym okresie połowicznego rozpadu, czyli po ok. 25 latach.
 4. Przepiękny zegarek z ciekawymi rozwiązaniami. A Twoja recenzja, okraszona wspaniałymi zdjęciami, idealnie "nakręca" człowieka na ten zegarek
 5. Ja niedawno tez miałem problem związany z kupnem latarki na EDC. Miała być mała, tania i dawać dużo światła. Pozornie sprzeczne wymagania... Kupiłem latarkę Olight I2 EOS na diodzie XP-G R5. Szczegóły techniczne można zobaczyć tutaj: http://www.militaria.pl/olight/latarka_olight_i2_eos_xp-g_r5_p6408.xml No i przypiąłem ją sobie do kluczy i teraz nie wiem, jak ja się wcześniej mogłem bez tego maleństwa obyć Zasilana jedną baterią/akumulatorem AA, a mocy ma... no na trybie max to aż nadto. Do dziś zachodzę w głowę, jak z takiego małego g... może wyjść tyle mocy. No i jest wodoodporna. Następna będzie modowana SolarForce - ale to raczej na jakieś wyjątkowo ekstremalne sytuacje.
 6. Świetna ta Tutima. Uwielbiam takie oldschollowe zegarki, a bezel z "pilnikiemi" i te wskazówki świetnie się w ten klimat wpisują. Mógłbyś podać nr refererencyjny i/lub nazwę tego zegarka?
 7. Świetny ten Ball - najładniejszy z "Hydrokarbonowców" moim zdaniem. Mógłbyś powiedzieć, czy markery na bezelu świecą (tzn. czy jest tam jakaś luma, a może tryt)?
 8. Słoneczko przygrzewa, grzech w domu siedzieć
 9. Irc

  Podrobki Casio

  http://allegro.pl/zegarek-nowy-g-9300-g-shock-super-czarny-od-1-pln-i2242450053.html oraz http://allegro.pl/zegarek-g-shock-g-9300-nowy-czarny-i2247080494.html Dwie podróbki Mudmana. Zgłoszone, ale aukcje jeszcze wiszą. Przynajmniej w tym drugim przypadku sprzedający raczył napisać, że podróbę sprzedaje...
 10. Ta Precista jest piękna w swojej surowości i prostocie. Woytec60: mógłbyś podać jej wymiary?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.