Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Time Square

Casio - zawsze na czasie

Recommended Posts

Ludzie w dzisiejszych czasach żyją w ciągłym pośpiechu. Coraz częściej zamiast zakupów w sklepach stacjonarnych wybierają zakupy przez Internet.

Każdy renomowany sprzedawca posiada już swój sklep internetowy, gdzie oferuje wszystkie dostępne produkty. Nasza firma również stworzyła taki sklep. Time Square specjalizuje się w sprzedaży zegarków a szczególnie zegarków Casio. Od lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tej marki.

Ta znana na całym świecie japońska firma została założona w 1946 roku przez Kashio Tadao i początkowo nosiła nazwę Kashio Seisakujo. Koncern jakim stała się później mała azjatycka firma, rozwinął się w wielu dziedzinach branży elektronicznej. My zwrócimy uwagę w szczególności na jeden z produktów w tworzeniu którego zasłynęło Casio – zegarki.

post-49465-0-49359500-1336548338_thumb.jpg

 

Pierwszym takowym był Casiotron. Zegarek był wyposażony w mechanizm kwarcowy, wymyślony zaledwie dwa lata wcześniej oraz odtwarzacz LCD. Nie tylko pokazywał czas ale też miał automatyczny kalendarz. Koncern sukcesywnie wzbogacał swoje zegarki o nowe możliwości i tym samym budował potęgę swojej marki na światowym rynku. W 1981 roku powstał zegarek wyposażony w kalkulator. Zaledwie dwa lata później firma Casio postawiła jak się później okazało milowy krok w produkcji zegarków. W 1983 roku wyszedł na rynek pierwszy G-Shock, wynik prac nad wstrząsoodpornym zegarkiem, który będzie w stanie wytrzymać upadek nawet na twardą powierzchnię z co najmniej 10 metrów. Pierwszym modelem znanego na całym świecie G-Shock`a był DW-5000C, Został on wykorzystane w reklamie telewizyjnej w której zastępował w meczu hokejowym krążek. Natomiast w filmie "Speed: Niebezpieczna szybkość" nosił go na ręce sam Keanu Reevs. Zegarek szybko pozyskał sympatię w Stanach Zjednoczonych a w przeciągu kilk lat stał się hitem na całym świecie. Najbardziej znaną jest linia G-Shock – Masters of G. Zegarki z tej serii mają swoje charakterystyczne właściwości zależne od przeznaczenia. Na przykład Raysman jest zasilany światłem słonecznym a Waldeman posiada kompas elektroniczny. Każdy pasjonat ekstremalnych sportów czy też miłośnik zegarków z różnego rodzaju gadżetami, wybierze z szerokiej gamy model idealny dla siebie. Do dziś sprzedano już kilkadziesiąt milionów Casio G-Shock a fanów tych zegarków ciągle przybywa.

 

Firma Casio nie próżnowała też przez nastepne lata, co kilka lat pojawiały się premiery nowych zegarków. Kolejno powstawały modele Casio, np. BM-100WJ z barometrem.

W początkach lat 90-tych został stworzony pierwszy zegarek z ekranem dotykowym, który wywołał prawdziwe uznanie dla japońskiej marki. Jednak największym wydarzeniem od czasów powstania G-Shock`a było w 1995 roku wypuszczenie na rynek jego damskiej wersji Baby-G. Równie wytrzymały ale bardziej kolorowy i dopoasowany do gustów kobiet. Pczątki 20-stego stulecia przyniosły zegarki wyposażone w odtwarzacze MP3, cyfrowe aparaty fotograficzne, wbudowane moduły GPS.

post-49465-0-53458800-1336548456_thumb.jpg

W ostatnich latach Casio stworzyło też nowe linie takie jak Protrek czy Edifice. Protrek to zegarki wyposażone we wszelkie możliwe gadżety i właściwości z jakich zasłynęła firma. Edifice – linia analogowych zegarków dla mężczyzn, jest znany z współparcy z teamem Formuły 1 Red Bull Racing. Jednym z ambasadorów tych zegarków został wicemistrz świata F1 Sebastian Vettel, promujący swoim nazwiskiem Model EF-5355VSP-1AVER.

 

"Kreatywność i wkład" to motto które towarzyszy Casio od początku. Oryginalny wygląd i wszechstronne funkcje oparte na najnowszej technologii i zaawansowanej elektronice to najlepszy opis dla sprzedawanych przez Time Square zegarków Casio.

Do każdego zegarka dołączona jest 3-letnia, pisemna gwarancja a każdy zegarek umieszczony jest w specjalnym, dedykowanym pudełku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zegarków Casio na Zegarki Sklep

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.