Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cxax

Zegarmistrz - partacz (OSTRZEŻENIE)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Anonimowo czytam to forum od kilku lat. Dzisiaj postanowiłem się zarejestrować żeby dodać opinię o nierzetelnym zegarmistrzu, do którego miałem nieszczęście zawitać. Nie jest to żadne działanie konkurencji, w razie wątliwości proszę o kontakt.

 

Do rzeczy.

Około tygodnia temu zjawiłem się w zakładzie pana Marka Kotowskiego, zakład przy ulicy Armii Krajowej 32 w Gdyni (dane z ZUMI, zakład ma logo Japan albo Orient Watch). Sprawa była banalna, wymiana baterii w zegarku G-SHOCK G-9100. Usługa została przeprowadzona szybko i sprawnie, koszt 20zł. Wieczorem, kiedy już się ściemniło okazało się, że w zegarku nie działa podświetlenie. Sam przycisk działa co sprawdziłem ustawiając właściwe dane w zegarku. Kiedy pojawiłem się z powrotem u rzeczonego zegarmistrza, ten odesłał mnie do serwisu Casio, nawet nie biorac zegarka do ręki. Stwierdził, że przycisk działa, więc on nic nie poradzi. Nie mogłem pogodzić się z faktem, że zegarek w nocy już mi się nie przyda. Rozebrałem go sam, wyciągnąłem i włożyłem ponownie baterię, ułożyłem dobrze moduł w kopercie i eureka. Podświetlenie działa. Przy okazji miałem takie wrażenie, że zegarmistrz nie przesmarował uszczelki silikonem.

 

Zadzwoniłem do zegarmistrza, przypomniałem mu siebie i opowiedziałem całą sytuację. Zero reakcji. Powiedziałem temu panu, że na pewno nie polecę go moim znajomym.

 

Wiem, że moja sytuacja wydaje się błaha w porównaniu z naprawą drogich zegarków, ale dla mnie takie zachowanie zegarmistrza nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Usługa wymiany baterii kosztowała 20zł (wraz z baterią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nic wielkiego, ale wilkie gratulacje, że poradziłeś sobie ze sprawą cool.gif

W przeciwieństwie do zegarmistrza stanąłeś na wysokości zadania.

 

A tak jak sprawa wodoszczelności? Podejrzewam, że sam nie zrobiłeś sobie testów? wink.gif


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawówce miałem 5 z ZPT, widać jakieś zdolności pozostały hehe.

 

Mam w zwyczaju nie ściągać zegarka nawet do spania, przy najbliższej kąpieli zrobię test. Wcześniej postaram się nasmarować czymś uszczelkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.