Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rommel

Wrocław regeneracja fosforu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym się dowiedzieć czy może któryś z kolegów orientuje się może gdzie we Wrocku można nałożyć nowe fluo na wskazówki i tarczę w Komandirze?Wiem że można zrobić to samemu ale nie czuję się jeszcze na siłach,by podjąć się tego zadania.Na Amfibię mi nałożyli tylko na wskazówki i to przy okzji przeglądu i smarowania.Mało nie zapłaciłem...Może któryś z doświadczonych kolegów by się podjął tego zadania?.Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tarczę ? Wątpię. Wpadnij na spotkanie podstolika wrocławskiego, to coś możemy nałożyć (nalać). Ale czy na tarczę ...:D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm,ta opcja też mi pasuje...(proszę podaj na priv.bliższe dane,chętnie się czegoś dowiem o zegareczkach,bo o tym chyba też rozmowy się toczą :lol: )Trzeba będzie jednak skompletować akcesoria i spróbować samemu na jakimś nieboszczyku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm,ta opcja też mi pasuje...(proszę podaj na priv.bliższe dane,chętnie się czegoś dowiem o zegareczkach,bo o tym chyba też rozmowy się toczą :lol: )Trzeba będzie jednak skompletować akcesoria i spróbować samemu na jakimś nieboszczyku...

 

Więcej - tutaj:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/8700-spotkanie-podstolika-wroclawskiego/


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.