Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PICAD

Allegro - Tag Aquaracer 500

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka krótkich pytań:

 

1.Możecie ocenić czy jest to oryginalny zegarek?

2.Sprzedawca pisze, że praktycznie zero rysek, na zdjęciu z kolei sprawia wrażenie jakby tych rys było bardzo dużo. Możliwe, że to kwestia odbijającego się swiatla i w rzeczywistości ryski będą niewidoczne?

3.Łatwo spolerować takie rysy? To chyba std. czynność po kilku latach użytkowania?

 

link:

 

http://allegro.pl/tag-heuer-aquaracer-500-automatic-calibre-5-i2454022315.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwisowałem kiedyś tego Aquaracera 500 z kal.5 i jestem pewny że tamten miał wachnik z dwoma trujkątnymi wycięciami. Poza tym na zdjęciu nie widać ozdobnego szlifu zdobiącego mostki mechanizmu.

Może jest to kwestia jakości zdjęcia, a wachnik być może występuje w dwuch wersjach być może............

Jeżeli okaże się żę to ryginał to kwestię odnowienia koperty i bransolety jest ozywiście wykonalna. z tego co pamiętam bardzo trudni zdejmuje się bezel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To wersja "DATE", więc prawdopodobnie to cal.5 ale nie w wersji ETA 2824-2, tylko Sellita SW200 stąd inny wahnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sellita i Seiko w Tagach...kuniec swiata!! apłokalipsa! Tylko czekać aż wsadzą ST25 :) ...dokleją swój znaczek i beda szczycic się nowym Calibre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sellita i Seiko w Tagach...kuniec swiata!! apłokalipsa! Tylko czekać aż wsadzą ST25 :) ...dokleją swój znaczek i beda szczycic się nowym Calibre :)

 

A Etę to myślisz, że kto im robi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co Panowie, pogadaliście sobie, a dalej nie wiem co sądzicie o tym zegarku.

Załanczam zdjęcie oryginalnego zegarka i dla mnie wygląda to całkiem inaczej.

post-36033-0-68101200-1341745951_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Raczej pasuje. Wolę dołożyć do nowego i mieć pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.