Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mecenas

Astroavia?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum, chciałem się najpierw przywiać z Wami wszystkimi!

 

Od kilku dni interesuje mnie zakup w miarę (w możliwościach tej ceny) dobrego zegarka do 200-250zł. Interesuje mnie pasek, datownik, chronograf, oryginalne, ale eleganckie wzornictwo i niepsujący się mechanizm. Obecnie używam SLAVY z lat 70, która jednak nagminnie się spieszy i nawet zegarmistrz niewiele na to jest w stanie poradzić.

 

Na Allegro odnalazłem jeden zegarek firmy ASTROAVIA. Podobno to składane w Chinach zegarki z niemieckim QC. Macie o nim jakieś opinie? Warto? Jeśli nie, co kupić w tej cenie?

 

http://allegro.pl/astroavia-pilot-lotnik-zegarek-i2465120321.html

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mam dziwne wrażenie że ten zegarek nie chodzi :)

3 zdjęcia tarczy i na każdym wskazówka sekundnika ustawiona w okolicy 7 sekundy, wskazówka minutowa też w niezmienionej pozycji...

 

Ogólny wygląd zegarka jak dla mnie bardzo mocno podobny do Adriatici.

 

Moim zdaniem nie warty zachodu (firma krzak).

Jaki zegarek w tej cenie - poczytaj forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś wirtualna marka. Kup kontener takich zegarków od Chińczyków a też będziesz się specjalizował w zegarkach lotniczych. Dokładnie jak oni ;)

Co do Slavy - radzieckie zegarki słynęły z tego, że były najszybsze na świecie, ale serio, to sprawny zegarmistrz byłby w stanie przywrócić jej dokładność - czyszczeniem i regulacją a nie tylko przesuwaniem przesuwki ;)

Z nowych zegarków w tych pieniądzach trafisz Seiko 5 i jakiegoś Orienta. A jak ma być lotniczy chronograf to już taka Adiatica wydaje się być dużo lepszym wyborem

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.