Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Thrud

Citizen Promaster

Rekomendowane odpowiedzi

Cena za nowego 9 stów to lekki kosmos(nie wiem skąd ją wziąłeś)- tak atrakcyjna jak ceny Monsterów w TT za 1400 zł :blink:

Spokojnie tego Citizena można kupić nówkę za 5-6 stów.

Kradziony zawsze teoretycznie może być, ale nie przesadzałbym aż tak :huh:

Z tym określeniem, że zadbany, to gość trochę przesadził- widać, że był używany i to sporo.

Aczkolwiek ta aktualna cena 2 stówki to dobra cena jeśli wszystko działa jak należy,

ale jak widzisz to jest licytacja- na ilu się skończy tego nikt nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście aukcja się jeszcze nie skończyła i cena może wzrosnąć, ale po prostu dziwiło mnie że na razie nikt nie licytuje. Co do ceny nowego najtaniej widziałem gdzieś za 860zł (nie mogę jednak teraz znaleźć gdzie) ale np tu już drożej http://www.citizen.pl/product/show/185740/zegarek-citizen-ny0040-09ee-citizen-meskie-na-pasku

 

Jako że mam małe doświadczenie w zakupach zegarkowych, po prostu jestem mocno podejrzliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

 

Na nowy i tak mnie nie stać za bardzo, ale będę śledził te aukcję i może się skuszę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.